Wyszukiwałeś:

500 X

Trekking X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 500 Trekking

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Trzy nowe wersje Fiata 500

Wystawa w Genewie będzie miejscem premiery trzech nowych wersji Fiata 500 -lekko uterenowionej, elektrycznej oraz, jak przekonują we włoskiej firmie,przeznaczonej dla dżentelmenów.

 

Polska premiera: Fiat 500L Trekking

Po prezentacji 500L Trekking zadałem sobie jedno bardzo proste pytanie. Zjednej strony jestem w stanie zrozumieć włoski koncern, że dopiero terazpokazuje tę wersję „pięćsetki”, z drugiej zaś cały czas wgłowie powtarzam sobie pytanie: Fiat, dlaczego dopiero teraz?

 

Nowości Fiata na targach IAA

Producent samochodów z Turynu na targi do Frankfurtu przywiezie dwiewersje specjalne swoich samochodów: Pandy i Freemonta. Do Gamy 500dołączą trzy nowe wersje silnikowe.

 

Fiat 500L dla fanów Beats Audio

Fiat rozszerza gamę modelu 500L. W sprzedaży pojawi się limitowana seriaspecjalna o nazwie Beats Edition. Bazuje ona na modelu 500L Trekking wzbogaconymo dodatkowe elementy wyposażenia.

 

Fiat-Chrysler w Tour de Pologne

50 samochodów Grupy Fiat-Chrysler będzie wspomagać tegoroczną edycjęwyścigu Tour de Pologne, który startuje już 3 sierpnia. Oficjalnymautem wyścigu jest Fiat 500L Trekking, który jednocześnie będziegłówną nagrodą dla zwycięzcy.

 

Będzie Fiat 500X - jest zapowiedź

Fiat konsekwentnie rozwija rodzinę modelu 500. Niebawem pojawi się kolejny jejczłonek. Tym razem będzie to mały crossover, który będzie oferowanyjako Fiat 500X.

 

Nowa zapowiedź Fiata 500X

Już za kilka dni w Paryżu poznamy nowego członka rodziny 500. Dziś możemyzobaczyć kolejną zapowiedź auta bazującego na Jeepie Renegade iprodukowanego na tej samej taśmie co amerykański mały SUV.

 

Fiat 500X już bez tajemnic

Włosi na swoim stoisku chwalą się nowym produktem z rodziny"pięćsetki" - 500X. Auto to samochód bazujący na tychsamych rozwiązaniach co Jeep Renegade.

 

Długodystansowy Fiat 500L Trekking (test video)

Mała "pięćsetka" w wydłużonej wersji L oraz w wariancie Trekking,czyli z kilkoma patentami, które pozwolą czasami bezkarnie opuścićutwardzone nawierzchnie, właśnie kończy test na dystansie 50 tys. km. Nimjednak dojechała do mety, zdążyła wystąpić jeszcze w teście video.

 

Test długodystansowy: Fiat 500L Trekking

 

Tym razem sprawdziliśmy, korzystając z pomocy zaprzyjaźnionej redakcji magazynu auto motor i sport, Fiata 500L Trekking, który właśnie jest na ostatnich metrach długodystansowego testu, liczącego 50 tys. kilometrów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "500 Trekking".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019