Wyszukiwałeś:

500

. Znaleziono 3378 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 500

Spróbuj też wyszukać: toyota auris fiat500

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3378 wszystkich):

Fiat 500 droższy od Pandy

Choć dokładne ceny wchodzącego do sprzedaży we wrześniu Fiata 500 nie sąjeszcze znane, to wiadomo już raczej na pewno, iż będzie on droższy od niecowiększej Pandy. A wszystko za sprawą bogatego wyposażenia zarównostandardowego, jak i opcyjnego.

 

Prapremiera nowego Fiata 500

Włoski koncern zaprezentował pierwsze oficjalne zdjęcia swojego nowego,oczekiwanego już z dużą niecierpliwością modelu Fiat 500. Premieraodbędzie się już 4 lipca w Turynie.

 

Limitowany Fiat 500 na początek

Z okazji Międzynarodowej Wystawy Meblarskiej w Mediolanie będzie możliwośćzarezerwowania, w ramach światowej prapremiery, pierwszych egzemplarzy nowegoFiata 500 z serii Opening Edition. Limitowana edycja liczyć będzie, cooczywiste, 500 sztuk.

 

Fiat 500 od 34,5 tys. zł

W końcu, po kilku miesiącach od lipcowej premiery w Turynie, Fiat 500wjeżdża także i do Polski. W przeciwieństwie do innych małych aut włoskiejmarki, cena niekoniecznie ma być głównym atutem tego modelu. Tym razemFiat stawia na mieszankę stylu retro i nowoczesnych rozwiązań, owianedodatkowo legendą poprzedniej "pięćsetki".

 

"Niszowo-półmasowy Fiat 500"

Za nami już polska premiera długo wyczekiwanego Fiata 500. Auto można jużzamawiać w salonach, lecz na naszych drogach pojawi się dopiero w lutym. Ooczekiwaniach dotyczących sprzedaży w naszym kraju, innych wersjach tegokultowego malucha oraz jego produkcji rozmawialiśmy z Enrico Pavoni, prezesemFiat Auto Poland.

 

Fiat 500: Kult-mobil

Gdy debiutował w ubiegłym wieku na rynku we Włoszech, producent stawiałprzed nim jasny cel. Miał zmusić mieszkańców słonecznej Italii, abyci porzucili swoje zardzewiałe skutery Vespa oraz Piaggio i przesiedli się dojego ciasnego ale pełnego sentymentów wnętrza. Zanim firmowymksięgowym udało się podliczyć pierwsze wyniki sprzedaży, jego popularnośćzdążyła już się rozlać na całą zachodnią Europę. Teraz popięćdziesięciu latach powrócił, lecz ma przed sobą zupełnie innezadanie. Ożywić w sercach legendę poprzednika, łącząc ją z trendamiobecnej popkultury. W naszych testach bezapelacyjny hit ostatnich miesięcy -Fiat 500.

 

Abarth 500: Potrafi ukąsić

Kiedy w 2007 roku wpierw na wystawie w Genewie mogliśmy świętowaćpowrót marki Abarth (z modelem Grande Punto), a kilka miesięcypóźniej Fiat zaprezentował wskrzeszoną do życia"pięćsetkę", stało się jasne, iż prędzej czy późniejdojdzie do połączenia obu tych legend. Nie minął rok i światło dzienneujrzał Abarth 500, auto, które już na starcie wzbudza niezwykle ogromneemocje. Czy słusznie?

 

Już ponad 500 tys. sztuk Fiata 500

W zeszłym tygodniu zjechał z polskiej linii produkcyjnej (Fiat Auto Poland)egzemplarz Fiata 500 o numerze 500 tysięcy. Świeżo osiągnięty rekord ipopularność  modelu premiują przede wszystkim nadzwyczajną zdolność„projektu 500" do ciągłego wzbogacania się o nowe wersje. Pokazałto debiut Fiata 500C, oryginalnego kabrioletu, który oddaje cześćstylowi samochodu „odkrytego" w roku 1957, ale jednocześnieproponuje nowoczesne rozwiązania w zakresie mechaniki, zespołównapędowych oraz komfortu jazdy.

 

Fiat 500 z Twoją podobizną

Fiat postanowił w szczególny sposób uczcić wyprodukowanie już500 tysięcy sztuk nowej generacji "pięćsetki". Tworzony jest jedenwyjątkowy egzemplarz tego modelu, którego karoserię może przyozdobićzdjęcie każdej chętnej osoby.

 

Nowy, tańszy Fiat 500

Fiat Auto Poland ogłosił nowe, niższe ceny Fiata 500. Auto jest dostępnejuż od 37 900 zł. W wersji z klimatyzacją od 39 900 zł. 

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019