Wyszukiwałeś:

500C X

Abarth X

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 500C Abarth

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Abarth bez dachu

Jazda Abarthem wzbudza emocje. Jazda kabrioletem wzbudza również emocje.Jakież więc emocje będzie wzbudzać jazda Abarthem 500C, nawet jeśli totylko "pół-kabiolet"? Premiera już w przyszłym tygodniu nawystawie w Genewie.

 

Abarth 500C

 

Abarth 500C - mojeauto.tv

 

Dwa nowe skorpiony już w sprzedaży

Po raz pierwszy można było je zobaczyć podczas tegorocznej wystawysamochodowej w Genewie. Teraz właśnie wchodzą do sprzedaży na polskim rynku.Mowa tu o dwóch modelach ze skorpionem na masce - Abarth 500C oraz AbarthPunto Evo.

 

Nowe skorpiony esseesse

Fiat 500C oraz Punto Evo doczekały się wreszcie swoich ekstremalnych odmian.Podczas targów w Paryżu zostaną zaprezentowane dwa modele sygnowanelogiem skorpiona w wersjach esseessee.

 

500 za pół miliona

Niesamowicie bogaty chiński biznesmen polecił włoskiej firmie tuningowejFenice Milano wziąć "pod opiekę" swojego Fiata 500 C Abarth i niecogo podreperować.

 

Skorpion daje rabaty

Firma Abarth na polskim rynku w swojej ofercie obniża ceny modeli 500, 500C iPunto Evo. Rabaty pozwalają zakupić te modele o kilka tysięcy złotychtaniej.

 

Abarth 500 uwodzi w reklamie

 

Kto uwodzi bardziej? Modelka czy 500 Abarth... oceńcie sami

 

Abarth w hołdzie marki z trójzębem na masce

Abarth do Genewy przywiezie model, który został stworzony w hołdzie Maserati. W Szwajcarii będzie można oglądać Abartha 695 Tributo Maserati.

 

Dwa nowe modele Fiata na rynek USA

Fiat planuje wprowadzić na amerykański rynek dwa nowe modele. Będą to dwaauta bazujące na Fiacie 500. Oba auta pojawią się na rynku w 2013 roku.

 

Abarth wstrzymuje flagowy model

Kilka lat temu pojawiła się informacja, że koncern Fiat stworzy specjalnymodel Abartha, zbliżony swoim wyglądem do KTMa X-Bow. Dziś okazuje się, żeten projekt został odłożony na półkę.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "500C Abarth".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019