Wyszukiwałeś:

500C

. Znaleziono 69 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 500C

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 69 wszystkich):

Fiat 500 z otwieranym dachem

Na zbliżającej się wystawie w Genewie Fiat zaprezentuje kolejne wcieleniepopularnej "pięćsetki". Tym razem będzie to produkowanyrównież w Tychach 500C, czyli Fiat 500 z otwieranym, miękkim dachem. Dosalonów sprzedaży auto trafi już wiosną.

 

Fiat 500 z nowym silnikiem

Do gamy modeli Fiat 500 oraz 500C wprowadzono nowy silnik 1.3 Multijet drugiejgeneracji, z systemem Start&Stop, który osiąga moc 95 KM przy 4000obr/min i moment obrotowy 200 Nm przy 1.500 obr/min.

 

Abarth bez dachu

Jazda Abarthem wzbudza emocje. Jazda kabrioletem wzbudza również emocje.Jakież więc emocje będzie wzbudzać jazda Abarthem 500C, nawet jeśli totylko "pół-kabiolet"? Premiera już w przyszłym tygodniu nawystawie w Genewie.

 

Fiat 500C by Diesel

Podczas targów meblowych w Mediolanie, które rozpoczęły się 15kwietnia, Fiat zaprezentował ekskluzywną wersję swojego najnowszegokabrioleta - 500C by Diesel. I nie chodzi tu o wersję napędzaną jednostkąwysokoprężną.

 

Fiat 500 Cabrio wreszcie w Polsce + [VIDEO]

Miękki dach, cztery warianty silnikowe i zupełnie przyzwoite wyposażenie.Wraz z nadejściem lata Fiat wprowadził do Polski wersję Cabrio modelu 500.Wersję, która w Europie Zachodniej dostępna jest już od ponad roku.

 

Dwa nowe skorpiony już w sprzedaży

Po raz pierwszy można było je zobaczyć podczas tegorocznej wystawysamochodowej w Genewie. Teraz właśnie wchodzą do sprzedaży na polskim rynku.Mowa tu o dwóch modelach ze skorpionem na masce - Abarth 500C oraz AbarthPunto Evo.

 

Nowe skorpiony esseesse

Fiat 500C oraz Punto Evo doczekały się wreszcie swoich ekstremalnych odmian.Podczas targów w Paryżu zostaną zaprezentowane dwa modele sygnowanelogiem skorpiona w wersjach esseessee.

 

Debiut 500C w USA

W Nowym Jorku zadebiutowała właśnie Pięćsetka C, przygotowana specjalnie naamerykański rynek.

 

Dwa nowe modele Fiata na rynek USA

Fiat planuje wprowadzić na amerykański rynek dwa nowe modele. Będą to dwaauta bazujące na Fiacie 500. Oba auta pojawią się na rynku w 2013 roku.

 

Fiat przedstawia flagowy model po liftingu

Na polski rynek dumnie wjeżdża kultowy model 500, który przeszedłfacelifting. Jakie nowości pojawiły się przy okazji liftingu? Nowe kolorynadwozia, elementy wyposażenia, nowy ekran oraz nowa wersja Cult.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019