Wyszukiwałeś:

500L X

Living X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 500L Living

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Siedem osób w Fiacie 500

Nie, nie chodzi tu wcale o jakiś rekord w liczbie osób, jaka siępomieści w "pięćsetce". Fiat wypuści niebawem na rynek kolejnąodmianę 500, tym razem mogącą pomieścić w kabinie aż 7 osób. Waucie tej klasy to jak dotąd niespotykane rozwiązanie.

 

Nowości Fiata na targach IAA

Producent samochodów z Turynu na targi do Frankfurtu przywiezie dwiewersje specjalne swoich samochodów: Pandy i Freemonta. Do Gamy 500dołączą trzy nowe wersje silnikowe.

 

Fiat 500L z rekordowo niskim spalaniem

Podczas pierwszej edycji "Diesel Challenge" - imprezy organizowanejprzez firmę Bosch - swoje ogromne możliwości potwierdziła jednostkawysokoprężna Multijet II.

 

Fiat obniża ceny rodziny 500L

Fiat Auto Poland przygotował nowy, niższy cennik rodziny 500L. W zależnościod wersji wyposażenia i jednostki napędowej cena jest niższa nawet o 6600zł.

 

Będzie Fiat 500X - jest zapowiedź

Fiat konsekwentnie rozwija rodzinę modelu 500. Niebawem pojawi się kolejny jejczłonek. Tym razem będzie to mały crossover, który będzie oferowanyjako Fiat 500X.

 

Nowa zapowiedź Fiata 500X

Już za kilka dni w Paryżu poznamy nowego członka rodziny 500. Dziś możemyzobaczyć kolejną zapowiedź auta bazującego na Jeepie Renegade iprodukowanego na tej samej taśmie co amerykański mały SUV.

 

Fiat 500X już bez tajemnic

Włosi na swoim stoisku chwalą się nowym produktem z rodziny"pięćsetki" - 500X. Auto to samochód bazujący na tychsamych rozwiązaniach co Jeep Renegade.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "500L Living".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019