Wyszukiwałeś:

500S

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 500S

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Porsche Cayenne: Ocena ogólna

4.75 Prosty ,solidny pojazd wzbudzającyzaufanie , niezawodny i dobry na każde warunki, zwłaszcza te trudne, alezachowujący możliwości samochodu sportowego. Jeżeli nadal będziebezawaryjny to nawet wysokie zużycie paliwa nie będzie powodowało wyższych...

 
 

Nowości A.D. 2013

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż, a niedługo potem Sylwester i nowy 2013rok. Wraz z nim nowe plany, marzenia, nadzieje... Dla tych, którzyplanują, marzą o zakupie nowego samochodu przygotowaliśmy listę nowości,które w nadchodzących dwunastu miesiącach zadebiutują w polskichsalonach sprzedaży. A wśród nich wiele naprawdę ciekawych modeli...

 

Fiat: Wypośrodkowane 500S

Włosi z Turynu zaprezentowali kolejną wersję "pięćsetki". Tymrazem jest to wersja usportowiona, która ma wkomponować się pomiędzyzwykłym Fiatem 500, a modelem przygotowanym przez Abartha.

 

Trzy nowe wersje Fiata 500

Wystawa w Genewie będzie miejscem premiery trzech nowych wersji Fiata 500 -lekko uterenowionej, elektrycznej oraz, jak przekonują we włoskiej firmie,przeznaczonej dla dżentelmenów.

 

Milion "polskich" Fiatów 500

Fabryka Fiata w Tychach ma kolejny duży powód do świętowania. Wkończącym się właśnie tygodniu z taśm montażowych fabryki zjechałmilionowy egzemplarz Fiata 500 wyprodukowany w polskim zakładzie Fiata.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019