Wyszukiwałeś:

500X

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 500X

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

Będzie Fiat 500X - jest zapowiedź

Fiat konsekwentnie rozwija rodzinę modelu 500. Niebawem pojawi się kolejny jejczłonek. Tym razem będzie to mały crossover, który będzie oferowanyjako Fiat 500X.

 

Nowa zapowiedź Fiata 500X

Już za kilka dni w Paryżu poznamy nowego członka rodziny 500. Dziś możemyzobaczyć kolejną zapowiedź auta bazującego na Jeepie Renegade iprodukowanego na tej samej taśmie co amerykański mały SUV.

 

Fiat 500X już bez tajemnic

Włosi na swoim stoisku chwalą się nowym produktem z rodziny"pięćsetki" - 500X. Auto to samochód bazujący na tychsamych rozwiązaniach co Jeep Renegade.

 

Fiat 500X - znamy nowe szczegóły

Choć Jeep już sprzedaje bliźniaczego konstrukcyjnie Renegade, Fiat ciąglezwleka z wprowadzeniem modelu 500X. Znamy jednak coraz więcej szczegółów.

 

Znamy ceny Fiata 500X

Cenniki nowego Fiata 500X pojawiły się już na półkach w salonach włoskiej marki. Podstawową wersję crossovera kupimy za mniej niż 60 tysięcy złotych.

 

Premiera: Fiat 500X

Wskrzeszenie Fiata 500 było mistrzowskim posunięciem koncernu Fiat. Kolejnekroki producenta z Turynu były już jednak, jak ślepe ciosy wyprowadzane nakorpus. Długo musieliśmy czekać na następny, zjawiskowy samochódspod znaku Fabbrica Italiana Automobili Torino. Oto jest – 500X.

 

Zielone światło dla Fiata 500X od Abartha?

Wygląda na to, że gama modeli Abartha w najbliższym czasie mocno sięrozrośnie. Według nieoficjalnych informacji Fiat 500X jest najbliższy odbyciakuracji w warsztacie Abartha. 

 

Fiat 500X: Zmutowany klasyk

Ma klasyczne korzenie, przy tym jest blisko spokrewniony z Jeepem i do tego tenoryginalny wygląd. No i przynależy do najpopularniejszego w ostatnich czasachsegmentu rynkowego. Fiat 500X ma sporo atutów na starcie, by stać sięhitem rynkowym.

 

Abarth 500X z mocą 170 KM

Włosi szykują duże tąpnięcie. W 2017 roku na rynku ma pojawić siębezpośredni konkurent MINI Countrymana Cooper S - Abarth 500X. Zobacz, coszykuje marka spod znaku skorpiona.

 

Fiat 500X po face liftingu

Fiat przeprowadził face lifting modelu 500X. Auto z zewnątrz zmieniło sięnieznacznie, za to od strony technicznej całkiem sporo. Nowe są silniki,wyposażenie i wygląd kabiny.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019