Wyszukiwałeś:

503

. Znaleziono 43 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 503

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 43 wszystkich):

 

Volkswagen Transporter: Jestem bardzo zadowolony z T5 MAX

5 Samochod jest tak zaprojektowany by jazdabyła dla kierowcy przyjemnościa!!! W niedługim czasie planuje kupićCARAVELE T5

 

Fiat Bravo: Można

3.75 Jeśli ktoś przez pare lat oszczedza nasomochód to można sobie pozwolić na kupno. Ja żadko kupuje auta na tamtymzrobiłem 503 tys kilometrów dużo jeżdże ale nie kupuje bo dostaje firmoweauta. Polecam ten samochód.

 

Wątek na forum: Ekspresowa Zakopianka Lubień - Rabka

No ale chyba Motil-Engil nie startuje do tego przetargu. Tak w ogole to firma ta powinna miec juz szlaban na jakiekolwiek ewentualne zamowienia. ~ww

 

Chevrolet Lacetti kombi: Z rodzinnym charakterem

Po testach małego Aveo, jeszcze mniejszego Sparka przyszedł czas na"średniaka" z gamy modelowej Chevroleta. I to od razu na początku wwersji kombi.

 

Peugeot 307: Szybki test - 307-ka po faceliftingu

Już niedługo klienci z całego kraju będą mogli sami sprawdzić, jakwygląda francuski kompakt o odświeżonym wizerunku. Wcześniej zapraszamy dolektury relacji z jazd testowych.

 

Inwestycje na DW 503 w Elblągu

Miejski odcinek drogi wojewodzkiej nr 503 doczekał się przebudowy. Prace zablisko 94 mln zł wykona Eurovia Polska S.A. (Oddział Gdańsk) wspólniez czeskim konsorcjantem (Eurovia CS). Prace obejmą odcinek od PlacuSłowiańskiego do ul. Obrońców Pokoju. Realizacja inwestycjirozpoczęta zostanie jeszcze w 2011 r. i trwać będzie do IV kwartału 2013roku.

 

Volkswagen zapowiada 503-konnego Golf GTI

Na startującej dziś imprezie tuningowej Wörthersee Volkswagen oboknowego Golfa GTI zaprezentuje koncepcyjny model Deisgn Vision GTI. Cecha charakterystyczna studyjnego modelu jest jedna - moc 503 KM!

 

Mocne serce od Volkswagena

Niemiecki producent z Wolfsburga na imprezie tuningowej Wortherseezaprezentował koncepcyjny model stworzony na bazie Golfa GTI - Design VisionGTI. Oba auta różnią się jednak ważnym elementem, silnikiem,który w studyjnym modelu dostarcza aż 503 KM.

 

Na A4 do granicy zakończono prace ziemne

W ostatnim tygodniu zakończyły się roboty ziemne na odcinku autostrady A4Radymno – Korczowa. Zakończono także prace związane z wzmacnianiempodłoża gruntowego za pomocą kolumn Jet-grauding na węźle Wierzbna.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019