Wyszukiwałeś:

508

. Znaleziono 232 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 508

Spróbuj też wyszukać: peugeot 508 insignia sedan peugeot partner

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 232 wszystkich):

Peugeot 508 - oficjalne zdjęcia

Zadebiutuje dopiero na tegorocznym salonie samochodowym w Paryżu, ale jużteraz producent ujawnia jego zdjęcia. Peugeot wiąże ogromne nadzieje zwejściem na rynek globalny modelu 508, który ma zastąpić jednocześniedwa dotychczasowe modele: 407 i 607.

 

Peugeot 508 - więcej danych

Coraz bliżej do rozpoczęcia wystawy w Paryżu, coraz więcejproducentów zdradza więc szczegóły szykowanych na te targinowości. Peugeot opublikował właśnie dane techniczne Peugeota 508.

 

Peugeot 508 w końcu w Polsce

Nowa flagowa limuzyna Peugeota, pokazany w Paryżu model 508, właśnie wchodzido polskich salonów francuskiego producenta.

 

Peugeot 508 w Polsce już od 75.800 złotych

Mimo tego, że francuskie samochody starzeją się bardzo powoli już oddłuższego czasu wiadomo było, że nadszedł kres dla modelu 407. Jegonastępca, czyli 508 tak na dobrą sprawę ma za zadanie zastąpić także 607 iotworzyć bramę do segmentu premium.

 

Peugeot 508 w teren

Peugeot przyszykował kolejną odmianę modelu 508. Posiadający napęd na 4koła 508 RXH oficjalnie zostanie zaprezentowany we wrześniu podczastargów we Frankfurcie, a już teraz Peugeot zdradza pierwszeszczegóły na jego temat.

 

Peugeot 508 GT: Zachować tożsamość

Peugeot w bardzo popularnym na Starym Kontynencie segmencie D, był zawszemocnym graczem. Za sprawą modelu 508 jego akcje powinny jeszcze wzrosnąć. Wgamie francuskiego producenta zastąpił wysłużoną 407-kę. Samochóddobrze znany także na polskich drogach.

 

Wątek na forum: Peugeot 508 Allure sedan

Od stycznia 2012 posiadam P 508 Allure w wersji z elektrycznym hamulcem. W momencie ruszania pod wzniesienie i przy tym skręcanie samochód wydaje ( w okolicach przednich kół ) "tępy" odgłos i traci na mocy - nie ma zrywu. Być może hamulce puszczają za późno, może coś ze sprzęgłem? Dwa...

 

Skoda Superb L&K kontra Peugeot 508 GT: Walka o premium

Producenci samochodów bardzo upodobali sobie hasło„premium” i coraz częściej swoje modele chcą umieszczać wkoszyku ustawionym na jednej z tych wyższych półek. Skoda SuperbLaurin & Klement oraz Peugeot 508 GT to dwa bardzo dobrze wyposażone auta,które chcą, by mówić o nich premium. Postanowiliśmy poszukaćodpowiedzi na  to, który z nich powinien walczyć o wyższąpółkę, a który być może już niczego udowadniać nie musi.

 

5-letnia gwarancja i 81 tys. zł - znamy ceny odnowionego Peugeota 508

Zadebiutował oficjalnie w sierpniu na wystawie w Moskwie. Teraz wjeżdża dosprzedaży na polskim rynku. Odświeżona wersja Peugeota 508 będzie w Polscekosztować od 81 tys., a kombi 508 SW od równych 100 tys. zł.

 

Peugeot 508 będzie jeździł samodzielnie

Druga generacja Peugeota 508 będzie dużym krokiem naprzód wporównaniu do obecnego auta. Francuzi szykują pierwszy system jazdy autonomicznej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018