Wyszukiwałeś:

51

. Znaleziono 2612 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 51

Spróbuj też wyszukać: Mitsubishi Space Star

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2612 wszystkich):

Projekty rezerwowe za 150 mln zł

GDDKiA podpisała umowy dla 2 projektów rezerwowych, które wprzypadku wystąpienia opóźnień na innych projektach lub oszczędnościw ramach działania mogą zostać zaakceptowane w ramach unijnego funduszuSPO-T. Projekty dotyczą inwestycji na DK nr 81 Drogomyśl – Harbutowice iDK nr 51 Barcikowo-Spręcowo.

 

W listopadzie ostateczna wersja obejścia Olsztyna

Ostateczna koncepcja programowa budowy obwodnicy Olsztyna w ciągu drógkrajowych nr 16 i 51 ma być gotowa w listopadzie 2007 r. - poinformowałdyrektor oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i AutostradMirosław Nicewicz.

 

Przebudowy i obwodnice w warmińsko-mazurskim

Ruszyła budowa obwodnicy Spręcowa (woj. warmińsko-mazurskie) oraz przebudowadrogi krajowej nr 51 Barcikowo-Spręcowo. Prace rozpoczęły się w drugiejpołowie marca i potrwają do końca bieżącego roku. Wykonawcą prac owartości 93 mln zł jest firma Budimex-Dromex.

 

Otwarto obwodnicę Spręcowa

Zakończył się projekt związany z modernizacją drogi krajowej nr 51 naodcinku Barcikowo – Spręcowo oraz budową obwodnicy Spręcowa w ciągutej trasy. Prace o wartości ponad 56 mln zł prowadzone były łącznie naokoło 7,5 km odcinku drogi.

 

Jest porozumienie w sprawie przebudowy DK 51

Samorządowcy z regionu olsztyńskiego podpisali porozumienie dotyczącewspólnych działań związanych z modernizacją drogi krajowej nr 51.Podpisany dokument wiąże się z planami budowy północno-wschodniejobwodnicy Olsztyna.

 

Ponad miliard na S-7 z obwodnicą Olsztynka

Jest szansa, że jeszcze w tym roku rozpocznie się ponad miliardowa inwestycjana drogach Warmii i Mazur – budowa ekspresowej S-7 na odcinkuOlsztynek-Nidzica wraz z budową obwodnicy Olsztynka w ciągu drogi ekspresowejS-51.

 

Uwaga na zwierzęta na drodze

Drogowcy z olsztyńskiego oddziału GDDKiA myślą nad rozwiązaniami,które pozwolą na zmniejszenie ilości kolizji z dzikimi zwierzętami nadrodze krajowej nr 51 Barcikowo-Spręcowo. Do kolizji samochodów zezwierzętami na oddanej przed niemal dwoma laty ośmiokilometrowej trasie zeSpręcowa do Barcikowa dochodzi coraz częściej. Stara droga nr 51 była wąskai kręta, prędkość jaką rozwijały na niej samochody była niewielka i dokolizji z dzikimi zwierzętami dochodziło rzadko. Obecnie, na niektórychodcinkach prowadzącej do granicy z Rosją drogi potrzebne są dodatkoweprzejścia dla dużych zwierząt.

 

Odkrycie na budowie S7

W trakcie robót ziemnych prowadzonych na budowie węzła Olsztynek, naskrzyżowaniu dróg S7 i 51 (obwodnica Olsztynka), odkryto przedmiotypochodzące z funkcjonującego w okolicy podczas II wojny  światowej obozujenieckiego Stalag 1B Hohenstein.

 

Remont DK 51 pod Olsztynem

Rozpoczyna się remont drogi krajowej nr 51 pod Olsztynem. Przebudowane zostanądwa odcinki drogi w okolicach Dywit. Podczas robót (do końca maja)będzie obowiązywał ruch wahadłowy.

 

Projekt DK 51 Spręcowo-Olsztyn wraca do punktu wyjścia

- W związku z uchyleniem 13 marca 2012 r. decyzji środowiskowej dlapółnocno-wschodniej obwodnicy Olsztyna, złożony wniosek o wydaniedecyzji środowiskowej dla odcinka Spręcowo-Olsztyn jest bezzasadny.Przygotowana dokumentacja techniczna stała się nieaktualna z chwilą, gdyzabrakło wyjściowego elementu jakim był przebieg obwodnicy zatwierdzonyprawomocną decyzją środowiskową – informuje Generalna DyrekcjaDróg Krajowych i Autostrad.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019