Wyszukiwałeś:

521

. Znaleziono 43 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 521

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 43 wszystkich):

Wszystko o samochodach Nissan Patrol

Nissan Patrol, flagowy model terenowy japońskiej marki, istnieje na rynku już od 1951 r., kiedy to pojawił się na zamówienie armii. Najnowsza, siódma już generacja Nissana Patrola pojawiła się podczas salonu samochodowego Paris Motor Show 2004. Dzięki wielu cechom Nissan Patrol jest jednym z niel...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Honda Civic: Solidny Civic

4.5 Przy zakupie auta kilkuletniego Honda Civicjest godna polecenia.

 

Wątek na forum: Milionowa Mazda6

JESTEM POSIADACZEM MAZDY 6 OD DWÓCH LAT I JESTEM Z NIEJ BARDZO ZADOWOLONY BO NIC SIĘ NIE PSUJE I SUPER SIĘ NIĄ JEŻDZI.POLECAM JĄ WSZYSTKIM!!!!!!!!!! ~JUREK

 

Obwodnica Trójmiasta

Wyremontowana w 2002 roku obwodnica Trójmiasta może poszczycić się wysokimpoziomem bezpieczeństwa ruchu drogowego. Jest ona częścią drogi ekspresowejS6 i na chwilę obecną jest jej jedyną wybudowaną częścią, która posiadastatus drogi ekspresowej.

 

Porsche Cayenne Turbo S: S-zybki SUV

Najwidoczniej klienci supersportowej marki Porsche nigdy nie mają dosyć mocy.Dlatego też niemiecki producent postanowił wyposażyć swoje luksusowego SUV'a- Cayenne o kolejne konie mechaniczne. Nowy model Turbo S ma ich aż 521!

 

Budżet na pomorskie drogi

Plan wydatków drogowych na drogach krajowych w województwie pomorskim w 2006roku zakłada, że wyniosą one około 355 mln złotych. Inwestycjezapowiedział terenowy oddział GDDKiA oraz ZDW w Gdańsku.

 

Kwidzyn: Są pieniądze na małą obwodnicę

Zakończył się proces ubiegania się o środki unijne na budowę małejobwodnicy Kwidzyna. Kilka dni temu podpisano umowę na dofinansowanieinwestycji. Budowa blisko 3 km odcinka trasy ma kosztować około 25 mln zł.

 

Półrocze na plusie

Według danych Centralnej Ewidencji Pojazdów przeanalizowanych przezPZPM, w czerwcu 2011 roku, zarejestrowano 4 304 nowe i używane pojazdyużytkowe powyżej 3,5t w tym autobusy. Było to o 32,5% więcej niż przedrokiem, kiedy zarejestrowano 3 248 pojazdów.

 

Warmia i Mazury: ruszają inwestycje

Ponad 43 kilometry zmodernizowanych tras wojewódzkich zyskają kierowcypodróżujący po Warmii i Mazurach. Prace rozpoczną się na kluczowychodcinkach łączących się z siecią dróg ekspresowych i krajowych.Zarząd Dróg Wojewódzkich podpisał kolejne umowy na przebudowędróg wojewódzkich nr 513 w Pasłęku oraz nr 521 łączącejIławę z Suszem. Wkrótce prace ruszą także na drodze nr 591 międzyMrągowem a Kętrzynem.

 

Kolejny etap prac na odcinku Susz-Iława

Utrudnienia w ruchu, związane z zamknięciem drogi na odcinku od miejscowościSusz do Iławy czekaja na kierowców na DW 521.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019