Wyszukiwałeś:

53

. Znaleziono 2607 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 53

Spróbuj też wyszukać: bmw 535 e 39

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2607 wszystkich):

Wątek na forum: Unijne tablice od 2 maja

Nie rozumiem? Jak naklejka ze znaczkiem PL? To cofamy się do PRL-u, kiedy takie znaczki były obowiązkowe? Które auta z zagranicy, jeżdżące w Polsce posiadają naklejki własnych krajów? Chyba po to te nowe tablce... Mamy się jednoczyć, czy odróżnaiać? ~Adi

 

Wątek na forum: Tyle paliwa palą samochody naprawdę

"Według niemieckiego magazynu nasze auta spalają średnio o 53% więcej paliwa od wartości podanych przez producentów w swoich prospektach reklamowych." z tabelki taka średnie nie wychodzi, chyba ze o inne dane chodzi. Albo autor nie zna znaczenia słów których używa... ...

 

Wątek na forum: Meet MINI - zlot fanów i właścicieli marki MINI

Kieruj się stylem, przyjdź i wybierz model, który najbardziej Cię kręci. Przecież MINI nie można nie kochać. Więc jeśli masz MINI w genach to świętuj razem z nami w jednym z czterech polskich miast. MEET MINI 2009 odwiedzi w kolejne weekendy następujące miasta: •29-30 sierpnia - Warsza...

 

Wątek na forum: GRILLE VOLVO S60

NA SPRZEDAZ GRILLE ORYGINALNE VOLVO DO MODELU S60 PRZED LIFTEM I PO LIFCIE! CENY OD 100 DO 200ZL 507 43 53 60 ~VOLVO

 

Active Luxury, czyli najbogatsza Micra

W salonach japońskiej marki dostępny jest już Nissan Micra w najbogatszejwersji wyposażeniowej Active Luxury. Ceny zaczynają się od 53.100 zł.

 

Obwodnica Szczytna na etapie konsultacji

Trwają przygotowania do budowy obwodnicy Szczytna w ciągu drogi krajowej nr53. Planuje się, że obwodnica będzie oddana do użytku w latach 2017-2018. Wprzyszłym roku przewidziano uzyskanie decyzji środowiskowej, w 2013 roku -decyzji projektowej, w 2014 roku - zgody na inwestycję, wycenę nieruchomościi załatwienie odszkodowań, zaś w 2015 roku wybór wykonawcy irozpoczęcie robót. Obecnie ruszyły konsultacje społeczne nadprojektem.

 

Prace na A2 ? raport GDDKiA

Na czterech z pięciu odcinków budowanej autostrady A2 warstwa podbudowyprzekroczyła w zeszłym tygodniu 90 %, z czego na jednym, położonymnajbliżej Warszawy, jest ukończona w całości. Na najmniej zaawansowanymodcinku C, warstwa podbudowy jest ułożona w 53 procentach.

 

Zamknięcie na DK 53 w Pasymiu

W związku z prowadzonymi przez PKP PLK SA pracami modernizacyjnymi liniikolejowej Olsztyn-Szczytno-Szymany zostanie zamknięty przejazd kolejowy wPasymiu w ciągu drogi krajowej nr 53. Przejazd i droga będą zamknięte30.10.2012 do 10.11.2012.

 

Ropa skończy się za ponad 50 lat

Międzynarodowy koncern BP twierdzi, że światowe zasoby ropy naftowejwyczerpią się za 53.3 lata. Czy jest to powód do zmartwień?

 

Test opon letnich GTU 2015

Wiosna za pasem, większość kierowców stanie więc przedkoniecznością wymiany opon. Jeśli jednak poprzednie opony nie nadają się doużycia, konieczny będzie zakup nowego ogumienia. Podpowiadamy, za niemieckimGTU, jakie modele letnich opon są najlepsze.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019