Wyszukiwałeś:

534

. Znaleziono 75 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 534

Spróbuj też wyszukać: 552 544 560

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 75 wszystkich):

Mercedes Klasa A: Mercedes Klasy A

5 Warto kupić, zwłaszcza używany modelmercedesa klasy A. Oczywiście należy zwrócić uwagę na sam przebieg pojazduoraz stan zawieszenia małego A. To dobre samochody które posłużą jeszczeprzez długie lata zwłaszcza młodym kierowcom. Jest warty swojej c...

 

Wątek na forum: Nadal rośnie zatrudnienie w motoryzacji

niby ok - ale czesi mają zatrudnienie podobnej wielkosci ale pepików o 25 mln mniej ..... No ja wiem ze oni rozkładają ręce i zasadniczo do dupy włażą wszystkim ale TO MY MAMY BEZROBOCIE NAJWYŻSZE W UNII ..... ~entuzjasta

 

Wątek na forum: Wyremontują DW 534

W artykule brakuje informacji KTÓRE odcinki DW 534 będą modernizowane. Szkoda :( ~Zyga

 

Wyremontują trasę z Grudziądza do Rypina

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy poinformował o podpisaniuumowy na przebudowę drogi wojewódzkiej nr 534. Modernizacja ponad 48 kmodcinka trasy będzie kosztować blisko 92 mln zł. Prace potrwają do końcapaździernika 2010 roku.

 

Wyremontują DW 534

Już niedługo rozpoczną się prace związane z modernizacją ponad 48 kmodcinka drogi wojewódzkiej nr 534 pomiędzy Grudziądzem i Rypinem.Inwestycja będzie kosztować ponad 91 mln zł. Prace powinny zakończyć sięjesienią 2010 roku.

 

Trasa Grudziądz - Rypin w przebudowie

Trwają prace modernizacyjne na trasie wojewódzkiej nr 534 pomiędzyGrudziądzem i Rypinem. Za ponad 91 milionów złotych przebudowanychzostanie prawie pół setki kilometrów drogi. prace potrwaja dojesieni 2010 roku.

 

Ostatni etap na DW 534

Rozpoczyna się ostatni etap przebudowy DW nr 534 w województwiekujawsko-pomorskim. W tym roku modernizowany będzie odcinek łączącyGolub-Dobrzyń z Rypinem. Cała inwestycja kosztować będzie 34,7 mln zł, zczego aż 29,5 mln stanowi unijne dofinansowanie z Regionalnego ProgramuOperacyjnego województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Trwają prace na drogach wojewódzkich w kujawsko-pomorskim

Trwają prace na drogach modernizowanych ze środków RegionalnegoProgramu Operacyjnego w województwie kujawsko-pomorskim. Na DW nr 534prace są na półmetku. W przebudowie jest  także DW nr 252.

 

Ostatni etap na DW nr 534

Rozpoczyna się ostatni etap przebudowy DW nr 534 w woj. kujawsko-pomorskim. Wtym roku modernizowany będzie odcinek łączący  Golub-Dobrzyń zRypinem. Budowa ruszy w lutym. Wykonawca wszystkie prace powinien zakończyć dokońca roku.

 

Rok na drogach wojewodzkich kujawsko-pomorskiego

Koniec modernizacji DW nr 534, kilka ważnych remontów i kosztowna zima– tak najkrócej można podsumować mijający, 2011 rok na drogachwojewódzkich na Kujawach i Pomorzu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019