Wyszukiwałeś:

538

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 538

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

 

Volkswagen Polo: Marka VW i auto Polo to dobra jakość.

5 Stylistycznie wnętrze i karoseria nowegopolo zwracaja na siebie uwagę.Niemiecka jakość potwierdza się.Trendline towystarczajace wyposażenie dla przeciętnego kierowcy.

 

Wątek na forum: 350Z uhonorowany

samochod jest odjazdowy:D tez traki bede miala:D:D :P ~justys&gosia

 

Wątek na forum: Przyspieszają prace nad A-1

Poparcie dla budowy autostrady A1 jest absurdem poprawnym politycznie (za komuny Gdańsk był bardziej ,,polski" niż Szczecin, obecnie lobby trójmiejskie prezydent- pajac Donald). Warszawa jest jedynym (!) polskim miastem (liczącym sę) z którego do Gdańska jest bliżej niż do Szczecina, z pozos...

 

Wątek na forum: Odcinek DW 538 już po remoncie

Ładna skarpa z prawej strony............... ~karllos

 

Wybrano nadzorcę przyszłej S7

Nadzór nad realizacją projektu przebudowy drogi krajowej numer 7 doparametrów drogi ekspresowej na odcinku Grójec- Białobrzegi pelnić bedziefirma Transprojekt z Warszawy.Wartość podpisanego kontraktu wynosi 5,9 mlnzłotych brutto.

 

Odcinek DW 538 już po remoncie

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego poinformował ozakończeniu remontu odcinka drogi wojewódzkiej nr 538 w miejscowościSłup. W tym roku na modernizacje kujawsko-pomorskich drógwojewódzkich przeznaczono łącznie 132,7 mln zł.

 

Przebudowy w kujawsko-pomorskim

W kujawsko-pomorskim ruszają remonty nawierzchni drógwojewódzkich nr 548 i 538. Prace potrwają do 31 lipca br. Wkrótcepowinna zakończyć się przebudowa drogi wojewódzkiej nr 240. Ponadto odczterech miesięcy trwa remont drogi wojewódzkiej nr 247 pomiędzyKcynią i Szubinem.

 

Powstanie nowy wiadukt w Hartowcu

Skanska rozpoczęła prace przy budowie wiaduktu w miejscowości Hartowiec wwojewództwie warmińsko-mazurskim. Inwestorem wartego 6,8 mln bruttokontraktu jest Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie.

 

Wojewódzkie w kujawsko-pomorskim do odnowy

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy zaplanował w tym rokum.in. przebudowę DW nr 548 w Dębowej Łące, DW nr 558 w Wielgiem oraz DW nr244 w Wojnowie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019