Wyszukiwałeś:

543

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 543

Spróbuj też wyszukać: drogi wojewódzkie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

 

Volvo S40: naprawde fajne auto

5 troche prestiżu i luksusu za cenę skodyoktawi

 

Wątek na forum: Giga-ciężarówki w Europie?

1) Niesamowicie wygląda ten skład na zdjęciu :-O 2) Ciekawe jak słabsze pojazdy poradzą sobie z wyprzedzaniem takiego składu 3) TIRy na tory !!! ~Piotrek

 

Wątek na forum: Mazda MX-5: VIDEO-TEST

"Czy...egzemplarz ... z Hiroszimy jest nadal tak bombowy jak jego poprzednik."??? Czy Panowie Bartkiewicz i Kościółek dobrze się czują? Ja proponuję jeszcze kilka sentencji w tym duchu. Np. "Czy egzemplarzowi z Oświęcimia nadal można dodać gazu"? albo "Czy egzemplarz z Katynia jest nadal ...

 

Fiat: 7 milionów z Tychów

Już 7 000 000 samochodów opuściło mury fabryki Fiata w Tychach.Wczoraj (14.03.) z taśm produkcyjnych zjechał jubileuszowy model włoskiejmarki.

 

Najdroższe samochody świata

Magazyn Forbes przeprowadził ranking najdroższych aut świata. Co ciekawe wtopowej dziesiątce nie znajdziemy tak legendarnych marek jak Ferrari,Lamborghini, Aston Martin czy też Rolls-Royce.

 

Kujawsko-Pomorskie – najwięcej pieniędzy na transport

W ubiegłym roku największą pozycją wśród wydatkówbudżetowych samorządu województwa kujawsko-pomorskiego był transport,w tym także infrastruktura drogowa. Na utrzymanie dróg przeznaczono 16mln zł, a na nowe inwestycje wydano kwotę 68,5 mln zł.

 

Ponad 132 mln zł na kujawsko-pomorskie drogi

Województwo kujawsko-pomorskie inwestuje w rozbudowę sieci drogowej. Nabudowę i modernizację dróg administrowanych przez samorządwojewództwa przeznaczono w tym roku ponad 132,7 mln zł.

 

Koniec remontu na DW 543

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko - Pomorskiego poinformował ozakończeniu modernizacji odcinka drogi wojewódzkiej nr 543 Paparzyn– Szabda. Drogowcy m.in. poszerzyli i wyprofilowali jezdnię, wybudowalichodniki oraz zatoki autobusowe.

 

Dodatkowe pieniądze na kujawsko-pomorskie drogi

Samorząd województwa kujawsko-pomorskiego otrzyma dodatkowe pieniądze,które zostaną przeznaczone na dofinansowanie 21 ważnych dla regionuzadań. Wśród nich znalazły się także inwestycje dotyczącedróg wojewódzkich.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019