Wyszukiwałeś:

548

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 548

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Alfa Romeo 159: Piękna Włoszka!!!!

5 Mam już drugą Alfę i wiem na 100%, żejest to auto które ma duszę. Dlatego napewno pozostanę wierny temu modelowi.

 

Wątek na forum: Rekord używanych w czerwcu

I zapcha sie Polska tymi pseudo samochodami którymi zawsze jeździła starsza pani tylko do kościoła i ewentualnie do sklepu. Bo gdzie nie zapytasz o używany samochód i wcześniejszego właściciela, taką odpowiedź z reguły usłyszysz. Ale co tam czteroślady są teraz w Polsce w modzie. Widać c...

 

Przebudowy w kujawsko-pomorskim

W kujawsko-pomorskim ruszają remonty nawierzchni drógwojewódzkich nr 548 i 538. Prace potrwają do 31 lipca br. Wkrótcepowinna zakończyć się przebudowa drogi wojewódzkiej nr 240. Ponadto odczterech miesięcy trwa remont drogi wojewódzkiej nr 247 pomiędzyKcynią i Szubinem.

 

Na wiosnę remonty przyśpieszą

Trwają remonty dróg wojewódzkich w okolicach Brodnicy, Rypina iWąbrzeźna (woj. kujawsko-pomorskie). Prace przyspieszą w drugiej połowiemarca – informują drogowcy.

 

DW 548 - łącznik z A1 - w wariantach

Trwają prace nad projektem przebudowy DW nr 548 Stolno-Wąbrzeźno (woj.kujawsko-pomorskie). Trasa będzie ważnym połączeniem północnejczęści regionu z autostradą A1.

 

A1 mobilizuje do inwestycji na drogach wojewódzkich

Dzięki inwestycji - budowa autostrady A1 Grudziądz - Toruń - przebudowanychzostało także kilka fragmentów dróg wojewódzkich wkujawsko-pomorskim.  Po  opracowaniu projektu  powinny ruszyćteż prace na DW nr 548 łączącej się z węzłem autostradowym w Lisewie.

 

Drogowe odnowy w kujawsko-pomorskim

Przebudowa DW nr 548 w Dębowej Łące, DW nr 558 w Wielgiem oraz DW nr 244 wWojnowie to najważniejsze odnowy zaplanowane przez ZDW w Bydgoszczy na rok2014. - Wraz z uruchomieniem środków unijnych na lata 2014-2020 ruszyprzebudowa wielu innych dróg - zapowiada Zarząd DrógWojewódzkich w Bydgoszczy.

 

Wojewódzkie w kujawsko-pomorskim do odnowy

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy zaplanował w tym rokum.in. przebudowę DW nr 548 w Dębowej Łące, DW nr 558 w Wielgiem oraz DW nr244 w Wojnowie.

 

Nowe rondo na drodze woj. nr 548

Rozpisany został przetarg na odnowę DW nr 548 w Dębowej Łące (powiatwąbrzeski, woj. kujawsko-pomorskie). W ramach tej inwestycji skrzyżowanie zdrogą lokalną na Jaworze  będzie przebudowane na rondo. Zakończenieprac na trasie łączącej Brodnicę z Wąbrzeźnem zaplanowano jeszcze w tymroku.

 

Koniec modernizacji DW 548

Droga wojewódzka nr 548 w miejscowości Dębowa Łąka wwojewództwie kujawsko-pomorskim została zmodernizowana, a główneskrzyżowanie w tej miejscowości zostało przebudowane na rondo.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019