Wyszukiwałeś:

550

. Znaleziono 386 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 550

Spróbuj też wyszukać: BMW E60 550

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 386 wszystkich):

 

Wątek na forum: Drogi za 120 mld zł

hej, polaczecz, a gdzie A8 ??????????????? Jeszcze niedawno bylo głośno, ze wywalczone zostały PISOWYM poparciem środki na wykup gruntów i pierwsze prace pod A8 - owbodnicą wrocławioa. Ale w kilku polaczkowych wystapienia ani słowa o A8. Co sie dzieje. Mojeauto - mozecie to wybadać i powę...

 

Wątek na forum: Citroen C5 dla przedsiębiorcy

Co za kretyn to pisał? 4 osoby i 550 kg to jest nierealne (łącznie ponad 830 kg!!!). Trzeba trochę myśleć a nie walić po klawiaturze. Homologacja na ciężarowy to właśnie te 550 kg i w tym są już te 4 osoby. Jak nie wierzysz to przeczytaj chociaż warunki na homologację: ponad 500kg ładowności.

 

Wątek na forum: Porsche 911 Turbo S: jeszcze więcej mocy

No to nowe GT2 pewnie z 550 będzie miało? aaa

 

To nie Passat, to Roewe 550

Po raz kolejny chińscy designerzy zaimponowali swoim świeżym i oryginalnympomysłem na nowe auto. Oto Roewe 550, czyli wierna kopia Volkswagena Passataznanego w Chinach jako Magotan.

 

Nowa nawierzchnia na DW550

Jedną z kilkudziesięciu realizowanych w tym roku inwestycji wwojewództwie kujawsko-pomorskim jest modernizacja drogiwojewódzkiej nr 550 Unisław – Chełmno. Niedawno nowąnawierzchnię otrzymały chełmińskie ulice znajdujących się w ciągu tejdrogi.

 

Czy to już ostnie Gallardo?

W odległych czasach, w który inżynierowie nie znali kontroli trakcji, wspomagania kierownicy i innych różnych "pomocników"kierowcy firma Lamborghini produkowała samochody z napędem na tył. Poprzejęciu marki przez Grupę Volkswagena samochody z Sant'Agata otrzymywałynapęd na obie osie. Jednak powstało drugie auto w nowym rozdziale marki znapędem na tylną oś.

 

Wymiany w kujawsko-pomorskim

Przejęcie drogi wojewódzkiej numer 550 w granicach miasta w zamian zaprzejęcie przez samorządową administrację regionu miejskiej obwodnicy iśrodki z budżetu województwa na modernizacją chełmińskiego odcinka550-tki – to propozycja dla władz Chełmna i powiatu chełmińskiego,złożona przez Urząd Marszałkowski wojewodztwa kujawsko-pomorskiego. Podobnerozwiązanie zastosowalne było wcześniej w przypadku Wąbrzeźna.

 

Następca Gallardo w kilku wersjach

W 2014 roku Lamborghini zamierza przedstawić światu następcę Gallardo. Okazuje się, że auto pojawi się w kilku wersjach, ale gama tego modelu będzie mniejsza w porównaniu do tego co prezentowało Gallardo.

 

550 KM pod maską Audi RS3

Nowe Audi RS3 posiada spory potencjał tuningowy. Udowadnia to kolejna niemieckafirma, której udało się wycisnąć z jednostki TSI o pojemności 2,5litra 550 KM.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019