Wyszukiwałeś:

552

. Znaleziono 51 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 552

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 51 wszystkich):

Mitsubishi L 200: rewelacja

5 rewelacja polecam

 
 

Nowe połączenie z A1

Powstała wstępna koncepcja nowej drogi wojewódzkiej, łączącej drogękrajową nr 15 z drogą krajową nr 80 i przecinającej krajową„jedynkę” w okolicach Ostaszewa (woj.: kujawsko-pomorskie).Integralną częścią przedsięwzięcia będzie bezkolizyjne połączeniekompleksu Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej pod Łysomicami z publicznąsiecią drogową. Pierwsza część przedsięwzięcia zostanie ukończona w 2010r.

 

Lexus LF-A ustanawia rekord

Jak podaje magazyn Auto Express oraz pewne japońskie źródło, nowyLexus LF-A zasilany sinikiem o mocy 552 koni mechanicznych pobił rekord napółnocnej pętli niemieckiego toru Nurburgring. Dotychczas najlepsza"czasówka" należała do modelu Pagani Zonda F.

 

Pakiet drogowy dla kujawsko-pomorskiego

W przyszłym roku władze województwa kujawsko-pomorskiego przejmąbieżące utrzymanie części dróg krajowych. Poza tym MinisterstwoInfrastruktury zagwarantowało sfinansowanie ważnych dla regionu inwestycji. Totylko niektóre z ustaleń pakietu drogowego dla województwa.

 

Budują A1 – zmiany na obwodnicy Torunia

Od 21 sierpnia br. obowiązują zmiany w organizacji ruchu na obwodnicy Torunia.Są one związane z budową autostrady A1 na odcinku Nowe Marzy - Czerniewice,którą realizuje Skanska-NDI. Zmiany będą wprowadzane etapami ipotrwają ponad 2 lata.

 

Remonty kujawsko-pomorskich dróg wokół autostrady

Zakończył się remont DW nr 272 w Grupie pod Grudziądzem. Droga prowadzimiędzy innymi do rampy kolejowej z której korzysta firma Skanskabudująca autostradę między Kopytkowem i Czerniewicami.

 

Rośnie ruch w kujawsko-pomorskim

Zakończyły się badania natężenia ruchu na drogach wojewódzkich naKujawach i Pomorzu w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu 2010. Najwięcejsamochodów korzysta z DW nr 223 pod Bydgoszczą, DW nr 560 w Brodnicyoraz  DW nr 552 w Lubiczu.

 

2,5 kilometra drogi ułatwi wyjazd z Torunia

W połowie lipca został oddany do ruchu około 2,5-kilometrowy fragment drogi wobrębie węzła Lubicz, pomiędzy Szosą Lubicką w Toruniu a skrzyżowaniem zdrogą wojewódzką nr 552 w Lubiczu. Trasa jest nowym śladem dla drogikrajowej 10/80, czyli docelowego wyjazdu z Torunia w kierunku na Warszawę.

 

To Audi kosztuje ponad pół miliona

W polskich salonach Audi pojawiła się już topowa wersja topowej limuzynyniemieckiej marki. Audi S8, niezwykle bogato wyposażone już w standardzie,jest dostępne od kwoty ponad 552 tys. zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019