Wyszukiwałeś:

559

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 559

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Citroen C5: warto

4.75 To już 3-ci nowy Citroen. Następnybędzie tez Citroen.

 

Wątek na forum: Solaris - to może być wyjątkowo dobry rok

na załonczonej fotce jest nasz solaris ~studzinski

 

Koniec remontu DW 559 w Maszewie

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie poinformował ozakończeniu prac remontowych na drodze wojewódzkiej nr 559 w Maszewie.Oddano tam do użytku blisko 1,5 km odcinek trasy. Poza tym powstało takżenowe rondo w Sierpcu.

 

Przebudowa DW nr 559 w Lipnie

Do końca sierpnia br. powinna potrwać przebudowa drogi wojewódzkiej nr559 w miejscowości Lipno. Wartość prac opiewa na blisko milion złotych.

 

Wyniki sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych

Sprzedaż samochodów dostawczych wyniosła w październiku 2009 roku 3470 sztuk. Oznacza to spadek sprzedaży w porównaniu z październikiemubiegłego roku o 1 617 samochodów i 31,8% a wobec września br. wzrost o5,4%.

 

Wyremontują bo zaoszczędzili

Sejmik Województwa Kujawsko-pomorskiego zaakceptował projekt zmian wbudżecie drogowców. Prawie 3 mln zł pójdą między innymi naremont DW Nr 551 na odcinku Kończewice - Chełmża. - Kolejne środki, tymrazem 2,3 mln złotych udało się zaoszczędzić na przetargach - mówiMilena Gruszecka z Wydziału Planowania ZDW w Bydgoszczy. - Wykonawcyzaproponowali ceny niższe, niż zakładały nasze wyliczenia. Te oszczędnościchcemy wydać na realizację dodatkowych zadań remontowych.

 

Prace w Lipnie na finiszu

Kończą się prace na ul. Okrzei w Lipnie (woj. kujawsko-pomorskie). Toczęść DW nr 559 łączącej Lipno z Płockiem.

 

Zamknięty most w Srebrnej koło Płocka

Do połowy grudnia 2014r zamknięty będzie most na rzece Wierzbica wmiejscowości Srebrna koło Płocka w ciągu drogi wojewódzkiej nr559.  Obiekt zostanie wyłączony z użytkowania ze względu na prowadzonetam roboty drogowe.  

 

Do grudnia zamknięty most w Srebrnej koło Płocka

Do połowy grudnia 2014r zamknięty jest most na rzece Wierzbica w miejscowościSrebrna koło Płocka w ciągu drogi woj. nr 559.

 

Wątek na forum: Pomoc drogowa Szczecin

JESTEŚMY SZCZECIŃSKĄ FIRMĄ Z TRADYCJAMI SIĘGAJĄCYMI 1990 ROKU. DZIĘKI WIELOLETNIEMU DOŚWIADCZENIU W POMOCY DROGOWEJ Z PEWNOŚCIĄ BĘDZIEMY W STANIE SPROSTAĆ PAŃSTWA OCZEKIWANIĄ. ABY BYŁO TO MOŻLIWE DYSPONUJEMY RÓŻNORODNYM SPRZĘTEM DO UDZIELANIA POMOCY DROGOWEJ I HOLOWANIA SAMOCHODÓW I INNEGO SPRZĘ...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019