Wyszukiwałeś:

560

. Znaleziono 259 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 560

Spróbuj też wyszukać: 534 554 BMW560L

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 259 wszystkich):

Sierpc będzie miał obwodnicę

Najdalej do 2010 roku zostaną rozwiązane problemy komunikacyjne układudrogowego centrum Sierpca (woj. mazowieckie). Wszystko dzięki planowanejbudowie obwodnicy.

 

560-konny Spyder

Dla Włochów słowo "cabriolet" brzmi zbyt francusko i jestzbyt często używane przez Niemców. Mieszkańcom PółwyspuApenińskiego "Roadster" z kolei kojarzy się z tosterem. Dlategosamochody marki Lamborghini mają przydomek "Spyder" , choć niepotrafią wspinać się po ścianach.

 

Przebudowa drogi nr 560 Brodnica – Sierpc

Podpisano umowę na przebudowę drogi wojewódzkiej nr 560 Brodnica– Sierpc. Przebudowany zostanie odcinek Brodnica - Rypin (na tereniewojewództwa kujawsko – pomorskiego) o długości ponad  32 km.

 

Lamborghini Gallardo 560-4 Spyder

 

Jeśli ktoś szuka mocnych wrażeń w aucie bez dachu to tylko i wyłącznie Lamborghini Gallardo LP 560-4. Pod maską Lamborghini znajduje się 5,2-litrowy silnik V10 z mocą 560 KM i momentem obrotowym 540 Nm przy 6500 obr./min. Auto do setki rozpędza się w 4 sekundy, a koniec licznika zatrzymuje się na prędkości 320 km/h - mojeauto.tv

 

Co nowego na DW 560?

Prace na DW nr 560 od Brodnicy przez Rypin w kierunku Sierpca i budowa rondaturbinowego w Rypinie to jedna z większych inwestycji na drogachwojewódzkich w kujawsko-pomorskim. Modernizowane jest 32,6 km drogi akoszt inwestycji to ponad 48,5 mln zł. Wszelkie prace powinny zakończyć sięostatecznie w maju 2011 roku.

 

Lamborghini Gallardo w dwóch kolorach

Lamborghini Gallardo LP 560-4 Bicolore to kolejna nowość zaprezentowanapodczas targów Qatar Motor Show. Tym razem wśród zmian pojawisię dwukolorowe nadwozie.

 

Rośnie ruch w kujawsko-pomorskim

Zakończyły się badania natężenia ruchu na drogach wojewódzkich naKujawach i Pomorzu w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu 2010. Najwięcejsamochodów korzysta z DW nr 223 pod Bydgoszczą, DW nr 560 w Brodnicyoraz  DW nr 552 w Lubiczu.

 

Dodatkowe inwestycje w kujawsko-pomorskim

Jeszcze w tym roku ZDW w Bydgoszczy przeprowadzi kilka ważnych inwestycji nadrogach wojewodzkich. Odnowiona zostanie między innymi nawierzchnia wOstromecku na DW nr 551, a w Brodnicy ulice  Czwartaków i część 3Maja zostaną poszerzone.

 

DW 560 z Brodnicy w kierunku Sierpca oficjalnie oddana

Kończy się oficjalnie przebudowa trasy z Brodnicy przez Rypin w kierunkuSierpca, która łączy dwie drogi krajowe. Inwestycja kosztowała 48,5mln złotych. Udało się ją zrealizować dzięki unijnym funduszom zRegionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Lamborghini Gallardo w dwóch odsłonach

Rozpoczęte targi w Paryżu przynoszą dwie włoskie premiery pochodzące z jednej stajni. Lamborghini zmieniło model Gallardo LP 560-4 oraz prezentujenową wersję LP 570-4 Edizione Tecnica. Oto dwa nowe wcielenia Gallardo imiejmy nadzieję, że to już ostatnie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019