Wyszukiwałeś:

57

. Znaleziono 2314 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 57

Spróbuj też wyszukać: 614 22

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2314 wszystkich):

Wątek na forum: Po prostu: Maybach 57 S

Nic dodać, nic ujać... Samochód sam dla siebie istnieje, a my jesteśmy tylko "wstawka" w tej super szybkiej i jakże eleganckiej limuzynie ze Stuttgardu!! Ciekawe czy jakaś wersja z M&M 57 S trafi do naszego pięknego kraju, choć nie jest to wykluczone, ale stan naszych dróg skutecznie odstras...

 

Wątek na forum: Nowy Maybach w toku

Brakuje jeszcze Cupe Kombi Suv Vanów i Sportowych Mini Cabrio. a jeśli chodzi o silniki to bardzo Diesli brakuje i przydala by sie hybryda jeszcze.Wiem ze przesadziłem z tymi planami ale zeby sie utrzymać to Maybach musi mieć wiencej niż tylko wersję 57 i 62.i 57S i 62S bo to stanowczo za malo ...

 

Maybach promuje opony

Na zlecenie niemieckiej firmy oponiarskiej Fulda powstał 700-konny MaybachExelero. Maksymalna prędkość ponad 350 km/h tego luksusowego coupe ma byćskuteczną kampanią promującą opony wysokich osiągów.

 

Czeski Lotus

Czeska firma Kaipan zaprezentuje na rozpoczynających się właśnie targach wLipsku model Kaipan 57, czyli kolejną wersję repliki Lotusa Seven.

 

Maybach bije rekord prędkości

Trzy lata temu eksperci z Brabusa wzięli w swoje ręce Maybacha 57. Z ichgarażu wyjechało dzieło, którego moc maksymalna została zwiększonado 640 koni mechanicznych. Zmieniony silnik potrafił rozpędzić auto do314km/h. Jednak to nie był koniec ich możliwości technicznych...

 

Kilkunastu chętnych na budowę A4 do Tarnowa

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o otwarciu wniosków złożonych przez firmy w przetargu nabudowę 57 km odcinka autostrady A4 Szarów – Tarnów.Realizacją inwestycji zainteresowanych jest kilkunastu wykonawców.

 

Specjalny Maybach na urodziny

Jeśli świętować 125-lecie to tylko z przepychem rozmachem i prezentując samochód, który byłby niczym pomnik złożony w hołdziepierwszego pojazdu, który zapoczątkował historię motoryzacji. Podczastargów we Frankfurcie zaprezentowano Maybach'a 125!.

 

Maybach udziela rabatu

Widać, że powoli następuję koniec współczesnej nam historii marki Maybach. Nie tak dawno Daimler ogłosił zakończenie produkcji Maybachówi tym samym pogrzeb legendarnej marki. Początek końca właśnie nadszedł.

 

Wrocław wybiera Solarisy!

To bardzo dobra informacja, która satysfakcjonuje wszystkich.Wrocławskie MPK po raz pierwszy będzie użytkować autobusy polskiej markiSolaris. Do stolicy dolnego śląska firma dostarczy 57 nowoczesnych,niskopodłogowych autobusów.

 

Unikalny Fiat 500 na salon w Genewie

Fiat co prawda nie szykuje na salon Geneva Motor Show 2015 żadnej wielkiejpremiery, ale ma w zanadrzu kilka nowych wersji znanych dotąd modeli. Jedną znich jest Fiat 500 Vintage '57.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018