Wyszukiwałeś:

570S

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 570S

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

McLaren 570S juz 1 kwietnia

McLaren powoli podgrzewa atmosferę przed debiutem nowego modelu. W siecipojawiły sie pierwsze obrazki modelu 570S Coupe.

 

McLaren zapowiada model 570S Coupe

Już za kilka dni salon samochodowy New York International Auto Show, a na nimwyjątkowa premiera: McLaren 570S Coupe. Pierwsze informacje rokują całkiemnieźle.

 

W NY McLaren prezentuje 570S Coupe

Marketing to potężna broń, która pozwala mniejszym kosztem sprzedawać kolejne produkty. Wystarczy pozmieniać kilka części, podkoloryzować wygląd, zmodyfikować moc silnika, potem powiedzieć wszystkim, że to nowy model. Przepis gotowy? Zatem McLaren przedstawia kolejny nowy model - 570SCoupe.

 
 

Najciekawsze premiery targów w Nowym Jorku

New Yorku, New York śpiewał Frank Sinatra, miasto które nigdy niezasypia. Nowy Jork to również miejsce, w którym odbywa się jednaz kilkunastu imprez motoryzacyjnych. To tu świat czterech kółek spotykasię po raz kolejny na targach. Większość premier to auta przeznaczone narynek amerykański, ale debiutują tam również auta szykowane także dlaklienta z Europy. Oto najciekawsze naszym zdaniem premiery targów NY.

 

Budżetowe Ferrari na horyzoncie!

Są rzeczy, które nigdy nie powinny się zdarzyć. Jednak światmotoryzacji wymusił zmiany. Tak było z dieslem w Porsche. Ktoś terazpłacze, że Cayenne i Panamerę można zakupić w wersji z wysokoprężnymsilnikiem? I drugie pytanie: czy świat stanie na głowie, gdy Ferrari zbuduje budżetowe Ferrari? Są takie plany.

 

McLaren 540C Coupe - najtańszy bolid z Woking

Przymiotnik "najtańszy" nie przynosi elektryzujących skojarzeń.Jednak w kontekście McLarena to gwarancja doskonałych osiągów, a cena rzeczywiście jest niemal okazyjna.

 

McLaren szykuje gran turismo

Dwa najnowsze modele McLarena to 540C oraz 570S. W zakamarkach fabryki w Wokinginżynierowie opracowują kolejny model, który będzie wpisywał się wklasę aut gran turismo.

 

Audi potwierdza silnik turbo dla R8

To nie pierwszy raz, gdy pojawia się temat dotyczący silnika turbo w topowymmodelu R8. Teraz wszystko wydaje się zmierzać właśnie w takim kierunku i totylko kwestia czasu, kiedy na rynek trafi Audi R8 z silnikiemturbodoładowanym.

 

McLaren 570S GT4 i Sprint - wyścigowe typy

McLaren zaprezentował właśnie dwa nowe warianty swojego najmniejszego samochodu - 570S GT4 i 570S Sprint. Jeden to wersja wyścigowa, drugi samochód idealny do zabawy na imprezach typu track day.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019