Wyszukiwałeś:

575

. Znaleziono 59 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 575

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 59 wszystkich):

Opel Vectra: ocena

4.75 super bryka

 

Wątek na forum: Maserati CC: Luksus po włosku

Ja wole Maserti Quattroporte Sport GT. Ponieważ lubie sportowy wygląd! Ale z innej strony patrząc, Maseratti CC jest od igo tańszy. Maserati Quattroporte Sport GT kosztuje ok. 470 tyś. PLN, a Maserati CC będzie kosztował tylko ok.400 tyś! ~Artur Rajzyngier

 

Transportowe priorytety Warszawy przed EURO 2012

Odciążenie Okęcia, rozbudowa dróg wojewódzkich, usprawnieniepołączeń transportowych Warszawy z regionem - to najważniejsze zadania zzakresu transportu, jakie planują władze Warszawy i Mazowsza w związku zprzygotowaniami do Euro 2012.

 

Cztery nowości Renault...

Rok 2008 ma należeć do Renault. Zagwarantować ma to spora liczba nowościrynkowych, jakie na ten rok przewidział francuski koncern. Na początek,niemalże od razu, aż cztery nowości - nowe Twingo, nowe Kangoo, Grand Modusoraz Clio Grandtour (kombi).

 

Więcej pieniędzy na mazowieckie drogi

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego przedstawił planyinwestycji drogowych na najbliższe lata. W latach 2008-2013 z budżetuwojewództwa na polepszenie stanu dróg zostanie przeznaczone blisko2,7 mld zł.

 

W 2012 roku ruszy budowa mostu na Bzurze

Przedsiębiorstwo Budownictwa Lądowego Mazowieckie Mosty Sp. z o.o. z MińskaMazowieckiego  wygrało przetarg na odbudowę obiektu mostowego w ciągudrogi woj. nr 575 na Bzurze w Kamionie (woj. mazowieckie).

 

Nowy most na Bzurze na DW 575

W ciągu drogi wojewódzkiej nr 575 powstaje nowy most na Bzurze wKamionie (województwo mazowieckie). Most zostanie oddany do użytku podkoniec 2012 roku. Jej koszt to 14,7 mln zł.

 

W 2013 pojedziemy przez most na Bzurze

Już na początku przyszłego roku mieszkańcy powiatu sochaczewskiego będąmogli podróżować nowym mostem na rzece Bzurze w miejscowości Kamionoraz prowadzącą do niego, odbudowaną drogą wojewódzką nr 575.

 

Coraz dłuższa lista priorytetowych inwestycji drogowych

W najbliższym czasie zostaną ogłoszone przetargi na budowę kolejnychkilometrów autostrad i dróg ekspresowych. Rząd zaakceptowałbowiem zmiany w załączniku nr 5 do programu budowy dróg krajowych nalata 2011-2015 i poszerzył listę priorytetowych inwestycji. Dało to zieloneświatło dla budowy około 575 km nowych dróg w tym odcinka autostradyA1 na Śląsku.

 

Strażnicy pustyni

Ich mocą sięgającą blisko 6450 KM można byłoby obdarować kilkadziesiątjednostek powiatowych policji w Polsce. Tymczasem wszystkie patrolują region owielkości zbliżonej do wojewódzka podkarpackiego. Oto najszybsza flotasuper-radiowozów na świecie!

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019