Wyszukiwałeś:

583

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 583

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

 
 

Wątek na forum: Luksusowa Honda Legend w Polsce

niby 8 lat na rynku, ale z drugiej strony po co poprawiać coś co jest dobre? jeszcze się coś popsuje i będzie... A tak: mają dobre auto, troszeczkę nienajnowocześniejsze, ale sprawdzone, niezawodne i nie musza wydawać kasy na opracowanie nowego. ~znafca

 

Autobest 2008 dla Fiata Linea

Po zdobyciu tytułu Car of the Year przez Fiata 500, włoska marka wywalczyładrugą co do ważności nagrodę na rynku europejskim. Fiat Linea zwyciężył wkonkursie Autobest 2008.

 

Sprzedaż nowych wciąż pnie się w górę

Marzec ponownie był okresem zwiększonej sprzedaży samochodów nowych napolskim rynku. Łącznie po pierwszym kwartale roku liczba sprzedanychsamochodów osobowych i lekkich dostawczych przekroczyła już 100 tys. ibyła o 21,6% wyższa niż przed rokiem.

 

Uwaga! Kolejny długi weekend

Zaledwie trzy tygodnie po długim weekendzie majowym znów możemy zrobićsobie dłuższy odpoczynek od pracy, tym razem związany z Bożym Ciałem.Niestety, z pewnością znów zrobi się niebezpiecznie na drogach.

 

Nawet 2 tys. zł mandatu

Większą liczbę fotoradarów na drogach, nie przyznawanie punktówkarnych za przekroczenie prędkości oraz znaczne podwyższenie mandatów- w skrajnych przypadkach nawet do 2 tys. zł - proponują posłowie w projekcienoweli Prawa o ruchu drogowym, która właśnie trafiła do Sejmu.

 

Będzie rekompensata za zniszczone drogi?

3,5 mln złotych może pochłonąć wyremontowanie drógwojewódzkich zniszczonych dojazdami ciężkiego sprzętu do budowanychautostrad w regionie łódzkim. Nad określeniem zasadwspółfinansowania szkód powstających na tych drogach rozmawialiw Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi wiceminister infrastruktury RadosławStępień oraz marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień.

 

Podkręcona Klasa C ma 583 konie

Kubatech, niemiecka firma tuningowa, podrasowała poważnie Mercedesa C63 AMG iz 457 koni mechanicznych zrobiła aż 583.

 

Drogowe ?spinki? w Łódzkiem

Przebudowa odcinków bramowych, czyli dróg wojewódzkichspinających dwa sąsiadujące województwa, jest priorytetowym zadaniemrealizowanym przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi.Wyodrębniono w sumie 18 odcinków bramowych. Łącznie od 2008 roku,zmodernizowano już niemal 100 km takich dróg wjazdowych do regionu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019