Wyszukiwałeś:

59

. Znaleziono 2289 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 59

Spróbuj też wyszukać: 79

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2289 wszystkich):

Obwodnica Mrągowa czeka na wykonawcę

Otwarto oferty w przetargu na budowę zachodniej obwodnicy Mrągowa w ciągudrogi krajowej nr 59. To pierwsza z pięciu obwodnic miast w województwiewarmińsko-mazurskim, które zostaną wybudowane w ramach ProgramuOperacyjnego Rozwój Polski Wschodniej. Poza obwodnicą Mrągowa dziękiPO RPW powstaną obwodnice Ełku, Olecka, Nowego Miasta Lubawskiego i Lubawyoraz znajdująca się obecnie na liście rezerwowej północno-wschodniaobwodnica Olsztyna.

 

Są pieniądze na zachodnią obwodnicę Mrągowa

31 lipca podpisano umowę na dofinansowanie projektu pn.: "Zachodniaobwodnica Mrągowa w ciągu drogi krajowej nr 59". Obwodnica, którejcałkowita długość wyniesie ponad 6,5 km będzie oddana do użytku w 2011 r.Pierwsze prace budowlane rozpoczną się na początku września. Budowaobwodnicy Mrągowa wyniesie blisko 200 milionów złotych.

 

Warmińsko-mazurskie: podsumowania drogowców

Od 1 stycznia 2009 r. do 31 sierpnia 2009 r. podpisano umowy na budowę iremonty 108 km dróg krajowych w woj. warmińsko-mazurskim, z czego 38 kmto budowa drogi ekspresowej S7 Olsztynek – Nidzica wraz z obwodnicąOlsztynka w ciągu DK 51 (o wartości 1 178 mln zł) oraz zachodnia obwodnicaMrągowa w ciągu DK 59 (o wartości 135 mln zł).

 

Rok 2009 na drogach krajowych Warmii i Mazur

W 2009 roku w województwie warmińsko-mazurskim roboty drogowe toczyłysię na ponad 169 km dróg krajowych, a łączna wartość wszystkichrealizowanych w tym roku kontraktów wyniosła blisko 2,7 mld zł. W 2010roku prace drogowe będą realizowane na ponad 260 km dróg krajowych, zczego 130 km to kontynuacja zadań rozpoczętych w tym roku.

 

Rośnie estakada na obwodnicy Mrągowa

Rozpoczął się montaż estakady E-1 w ramach budowy zachodniej obwodnicyMrągowa w ciągu drogi 59 (warmińsko-mazurskie). Estakada ta to najbardziejmalowniczo położony obiekt inwestycji. Znajduje się wśródwzgórz i lasów w pobliżu westernowego miasteczka Mrongoville naskraju Mrągowa. Będzie miała długość 252 m i przejdzie łukiem nad rzekąDajną oraz lokalnymi drogami.

 

Buduje się na Warmii i Mazurach

3,4 mld zł to wartość inwestycji realizowanych obecnie na drogach krajowychWarmii i Mazur. Prace toczą się na 108 km dróg krajowych, z czego 81,5km to budowa  dwujezdniowej drogi ekspresowej S7. Inwestycja ta jestrealizowana na trzech odcinkach, z których Elbląg – Pasłęk, odługości ok. 14 km w ciągu najbliższych kilku tygodni zostanie oddany doużytku.

 

Zachodnia obwodnica Mrągowa otwarta

W południe, 17 czerwca, otwarto zachodnią obwodnicę Mrągowa w ciągu drogikrajowej nr 59. Inwestycja o wartości ponad 153 mln zł trwała dwa lata izostała zrealizowana dzięki unijnemu dofinansowaniu z Programu OperacyjnegoRozwój Polski Wschodniej.

 

Inwestycje w 2011 na drogach krajowych Warmii i Mazur

3,4 mld zł to wartość inwestycji realizowanych w 2011 roku na drogachkrajowych Warmii i Mazur. Prace toczą się na blisko 90 km drógkrajowych, z czego 67,5 km to budowa  dwujezdniowej drogi ekspresowej S7.Inwestycja ta jest realizowana na dwóch odcinkach: Pasłęk –Miłomłyn i Olsztynek – Nidzica wraz z obwodnicą Olsztynka. Zadania tebędą gotowe w lipcu przyszłego roku. Ich łączna wartość to ponad 2,2 mldzł.

 

Nowa Octavia od 59.900 złotych

Kilka miesięcy temu mieliśmy okazję po raz pierwszy zasmakować nowejOctavii w cieplejszych okolicznościach przyrody. Tym razem czeski kompaktzawitał do Polski, gdzie na dzień dobry przyszło mu zmierzyć się z niecocięższymi warunkami pogodowymi. Sprawdzamy co oferuje nowa Octavia i czymmoże nas zaskoczyć.

 

59 samochodów Bonda wystawione na sprzedaż!

Rzecz niebywała, bo oto fani serii o przygodach Agenta 007 mogą brać kredytyi zapożyczać się u rodziny. Oto multimilioner wyprzedaję swoją kolekcjęsamochodów z filmów o Jamesie Bondzie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019