Wyszukiwałeś:

591

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 591

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

 
 

Wątek na forum: Łącznik z A4

tak trzymać! ~wrocławianin

 
 

Sprzedaż spada - produkcja rośnie

Pomimo drastycznego spadku sprzedaży nowych samochodów osobowych na polskimrynku, ich produkcja utrzymuje się na wysokim poziomie. W listopadzie br.,linie produkcyjne opuściło 52 754 samochodów, o 19,2% więcej w porównaniudo listopada ubiegłego roku i o niecałe 2% więcej niż w miesiącu ubiegłym- podaje Samar.

 

Passaty i Golfy najpopularniejsze

Z całą pewnością jednak nie o taką popularność chodzi władzomkoncernów motoryzacyjnych, w tym przypadku mającym siedzibę wWolfsburgu. Oba Volkswageny były bowiem zdecydowanie najczęściej kradzionymimodelami w ubiegłym roku w naszym kraju.

 

Ponad milion Priusów sprzedanych

To najpopularniejsze auto hybrydowe ostatnich lat. Toyota Prius, jeden zprekursorów alternatywnego zasilania napędu silnikiem benzynowym ielektrycznym została już sprzedana na całym świecie w liczbie ponad milionaegzemplarzy.

 

Kolejne projekty na drogach Warmii i Mazur

Wkrótce rozpoczną się prace modernizacyjne na drodzewojewódzkiej nr 650 na odcinku Węgorzewo – Banie Mazurskie, warteponad 50 mln zł. Ruszą także inwestycje na tej samej drodze na odcinkuSrokowo – Stara Różanka i na drodze wojewódzkiej  nr591 na odcinku Stara Różanka – Kętrzyn, warte ponad 33 mln zł.

 

Warmia i Mazury: ruszają inwestycje

Ponad 43 kilometry zmodernizowanych tras wojewódzkich zyskają kierowcypodróżujący po Warmii i Mazurach. Prace rozpoczną się na kluczowychodcinkach łączących się z siecią dróg ekspresowych i krajowych.Zarząd Dróg Wojewódzkich podpisał kolejne umowy na przebudowędróg wojewódzkich nr 513 w Pasłęku oraz nr 521 łączącejIławę z Suszem. Wkrótce prace ruszą także na drodze nr 591 międzyMrągowem a Kętrzynem.

 

Nie ma kryzysu? Oto najczęściej kupowane auta w 2014

Rynek motoryzacyjny ma się coraz lepiej. Takie wnioski nasuwają się poprzeanalizowaniu danych mówiących o sprzedaży w Europie przez pierwszecztery miesiące tego roku. Sprawdźmy, które modele były w tym czasierynkowymi hitami.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019