Wyszukiwałeś:

598

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 598

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

 

Opel Vectra: super autko

5 konfortowy samochud rodzinny

 

Wątek na forum: Sanden - japońskie kompresory z Polkowic

czy w panstwa firmie zostana stworzone nowe miejsca pracy?gdzie mozna szukac info i o jakie stanowiska mozna sie ubiegac? ~ala

 

Jaguar na topie

W ciągu 2004 roku angielska marka luksusowych aut umocniła swoją pozycję narynkach europejskich. Dzięki modelom S-type Diesel i X-type Estate,osiągnięto rekordowe wyniki w Anglii i całościowo w Europie.

 

37 zmian nowego Actrosa

28 stycznia 2008 rozpoczyna się sprzedaż nowego Actrosa. Do trzeciej generacjiMercedes-Benz Actros zostało wprowadzonych 37 udoskonaleń w obrębieekonomiczności, komfortu, bezpieczeństwa i designu.

 

Sprzedaż nowych wciąż pnie się w górę

Marzec ponownie był okresem zwiększonej sprzedaży samochodów nowych napolskim rynku. Łącznie po pierwszym kwartale roku liczba sprzedanychsamochodów osobowych i lekkich dostawczych przekroczyła już 100 tys. ibyła o 21,6% wyższa niż przed rokiem.

 

Olej droższy od benzyny(?)

To, że ceny paliw na stacjach rosną niemal bez przerwy, to już żadnezaskoczenie dla kierowców. Jednak fakt, że ceny uznawanego dotychczas zatańsze paliwo - oleju napędowego dogonią albo wręcz i przegonią cenybenzyn, może być dla wielu sporym zaskoczeniem. Zniknie tym samym jeden znajważniejszych argumentów za zakupem diesla.

 

Peugeot 207 RC Rallye na sezon 2009

Peugeot 207 RC Rallye jest już czwartym autem z grupy 207 "by PeugeotSport". Po wyścigowym Spiderze THP, wyścigowej 207-ce LW i rajdowym 207Super 2000, najnowsze małe acz sportowe autko francuskiej marki przeznaczone dojazd na asfalcie i szutrach stanie na starcie już w przyszłym roku.

 

ix55 - kolejny SUV Hyundaia na Europę

Podczas październikowej wystawy samochodowej w Paryżu Hyundai zaprezentowałeuropejską wersję znanego na rynku amerykańskim modelu Veracruz. Na StarymKontynencie, w tym i w naszym kraju, ten przedstawiciel segmentu SUV-ówbędzie się nazywał ix55 i trafi do sprzedaży już wiosną przyszłego roku.

 

Nowa droga do obwodnicy Olsztyna

Władze Olsztyna i samorządu woj. warmińsko-mazurskiego zdecydowały orozbudowie drogi łączącej Jaroty z południowa obwodnicą Olsztyna.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019