Wyszukiwałeś:

599 X

GTB X

. Znaleziono 57 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 599 GTB

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 57 wszystkich):

Nowe Ferrari w rękach Schumachera

Michael Schumacher pojawił się na torze Fioriano w nowym Ferrari 599 GTB HGTE.Siedmiokrotny zwycięzca Formuły 1 był gościem specjalnego kursu jazdyFerrari.

 

Szef Ferrari wystawił auto

Prezes Ferrari Luca di Montezemolo wystawił własne Ferrari 599 GTB Fioriano naaukcję. To pierwsza tego typu próba sprzedania samochodu przez włoskastajnię.

 

Chińskie Ferrari

Na szczęście włoska stajnia nie zamierza przenosić produkcji swoichsupersamochodów do Azji. Ferrari zrobiło jednak ukłon w stronęchińskiego rynku, gdyż zamierza wydać specjalną edycję modelu 599 GTBFioriano HGTE China Limited Edition.

 

Hardcore z Maranello

Według plotek jakie ostatnimi czasy pojawiły się w świecie motoryzacji wPółwyspu Apenińskiego, stajnia z Maranello pracuje nad ekstremalnąwersją modelu 599 GTB Fioriano.

 

Włoska super-hybryda

Wszyscy fani stajni z Maranello oczekują przyszłorocznych targów wGenewie. Według zapowiedzi to właśnie tam zostanie zaprezentowane Ferrari 599GTB napędzane hybrydowo.

 

700 konne 599?

W przyszłym roku Ferrari ma wprowadzić do swojej oferty następcędzisiejszego 599 GTB, który prawdopodobnie będzie najmocniejszymdrogowym samochodem Ferrari w historii.

 

Nowe 599 szybciej

Wszystko wskazuje na to, że Ferrari przeskoczy facelifitng 599 GTB Fiorano i odrazu przejdzie do wprowadzenia nowego modelu, bazującego na FF.

 

700 KM w następcy Ferrari 599 GTB

Wiceprzewodniczący Ferrari, Amedeo Felisa potwierdził serwisowi Car and Driver, że następca modelu 599 GTB będzie miał ponad 700 Km i tym samym będzie to najmocniejsze seryjnie produkowane Ferrari w historii.

 

Ferrari 599 Fernando Alonso

Ferrari 599 w przyszłym roku zostanie zastąpione przez nowy model. Auto jestjuż na rynku kilka lat, a w mediach co jakiś czas pojawiają się sygnały onastępcy 599. Ostatnio pojawiły się informacje o ostatniej specjalnej wersji599.

 

Ferrari: płonący problem

Czy zanosi się, że włoska marka Ferrari znów ma płonący problem zjednym ze swoich modeli? Tym razem chodzi o 599 GTB.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "599 GTB".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019