Wyszukiwałeś:

599 X

GTO X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 599 GTO

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Hardcorowe Ferrari 599 GTO

Wygląda na to, że drogowa wersje ekstremalnego konceptu Ferrari 599XX jestjuż w drodze do produkcji. Zagraniczny reporter zrobił zdjęcie zamaskowanegosamochodu.

 

Znamy ceny ekstremalnego Ferrari!

W zeszłym tygodniu wyciekły pierwsze zdjęcia ekstremalnego Ferrari 599 GTO.Teraz do sieci przemknęły informacje prosto z cennika.

 

Tylko 599 sztuk!

Parę dni temu w Pałacu Ducal włoskiej akademii wojskowej w Modenie zostałozaprezentowane nowe Ferrari. Model 599 GTO to najbardziej ekskluzywny inajmocniejszy model w historii włoskiej stajni.

 

Jedyne matowe 599 GTO

Fantazja klientów marki Ferrari z Bliskiego Wschodu nie zna granic. Tymrazem jeden z wymagających klientów zamówił sobie Ferrari 599GTO w matowej czerwieni. To jedyny taki model na świecie.

 

888 koni w Ferrari

Fanatycy Ferrari z firmy Novitec Rosso ujawnili detale dotycząceosiągów specjalnie przygotowanego modelu 599 GTO po kuracji tuningowej.

 

Szybsze 599 GTO

599 GTO, obecnie najdroższy model w ofercie Ferrari, doczekał sięzewnętrznego tuningu. Firma Novitec Rosso przyjechała do Genewy 888 konnąwersją auta. Miło z ich strony.

 

700 konne 599?

W przyszłym roku Ferrari ma wprowadzić do swojej oferty następcędzisiejszego 599 GTB, który prawdopodobnie będzie najmocniejszymdrogowym samochodem Ferrari w historii.

 

Nowe 599 szybciej

Wszystko wskazuje na to, że Ferrari przeskoczy facelifitng 599 GTB Fiorano i odrazu przejdzie do wprowadzenia nowego modelu, bazującego na FF.

 

700 KM w następcy Ferrari 599 GTB

Wiceprzewodniczący Ferrari, Amedeo Felisa potwierdził serwisowi Car and Driver, że następca modelu 599 GTB będzie miał ponad 700 Km i tym samym będzie to najmocniejsze seryjnie produkowane Ferrari w historii.

 

Ferrari 599 Fernando Alonso

Ferrari 599 w przyszłym roku zostanie zastąpione przez nowy model. Auto jestjuż na rynku kilka lat, a w mediach co jakiś czas pojawiają się sygnały onastępcy 599. Ostatnio pojawiły się informacje o ostatniej specjalnej wersji599.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "599 GTO".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019