Wyszukiwałeś:

599XX

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 599XX

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Urodzony na torze

Ferrari już od pewnego czasu przygotowuje swoich fanów do wprowadzenianowego modelu 599XX, który będzie ekstremalną maszyną stworzoną doupalania na torze wyścigowym. Patrząc na zdjęcia tego samochodu niepozostawia on żadnych wątpliwości, po co został stworzony.

 

Potwór z Maranello nadchodzi!

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że prezentowany niedawnokoncept Ferrari 599XX wejdzie do produkcji! Zagraniczny fotoreporter przyłapałtego potwora ze stajni z Maranello podczas testów na torze.

 

Hardcorowe Ferrari 599 GTO

Wygląda na to, że drogowa wersje ekstremalnego konceptu Ferrari 599XX jestjuż w drodze do produkcji. Zagraniczny reporter zrobił zdjęcie zamaskowanegosamochodu.

 
 

Jest nowy rekordzista Nurburgringu

Północna pętla legendarnego już toru wyścigowego Nurburgring,popularnie zwana też "zielonym piekłem", od lat przyciągaentuzjastów mocnych wrażeń za kierownicą. Nie gardzą nią także iproducenci, dla których stała się wymagającym obiektem, gdzie zaoczniemogą się zmierzyć o miano najszybszego.

 

Ferrari 599 Fernando Alonso

Ferrari 599 w przyszłym roku zostanie zastąpione przez nowy model. Auto jestjuż na rynku kilka lat, a w mediach co jakiś czas pojawiają się sygnały onastępcy 599. Ostatnio pojawiły się informacje o ostatniej specjalnej wersji599.

 

Pakiet wzmocnień dla Ferrari 599XX

Podczas 36. edycji salonu samochodowego w Bolonii Ferrari zaprezentuje specjalnypakiet zwiększający wydajność przeznaczonego na tor modelu 599XX. Specjalnedodatki przeznaczone są dla klientów biorących udział w torowychbadań w sezonie 2012-2013.

 

Ferrari zamierza pobić rekord Guinessa

Włoski producent legendarnych aut z Maranello zamierza pobić rekord Guinessapodczas największej parady samochodów Ferrari.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019