Wyszukiwałeś:

5LS X

R X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 5LS R

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

DS 5LS R jedzie do Pekinu

Na nadchodzący salon samochodowy w Pekinie Citroen przygotował uaktualnionyr>model studyjny DS 5LS z dopiskiem R. Francuzi mówią, że to auto mar>być odzwierciedleniem wiedzy i technologii zastosowanej przy tworzeniu modelir>z linii DS...

 
 

Citroen DS 5LS R

 

Na wystawie w Pekinie Citroen zaprezentuje prototypowy model DS 5LS R, który będzie stanowił ucieleśnienie najnowszych rozwiązań, jakie obecnie posiada ta francuska marka.

 

SUV DS 6WR premierowo w Pekinie

Citroen, jeśli chce wydzielić linię DS od Citroena, by ta stała się osobnar>marką, to musi robić wokół dwóch liter dużo szumu. I robi.r>Teraz pokazując w Pekinie SUV-a DS 6WR.

 

Oto hity wystawy w Pekinie

Chińskiego rynku w dzisiejszych czasach nie można już lekceważyć. Dotyczyr>to większości branż, w tym naturalnie również i motoryzacji. Dlategor>też nie dziwota, że targi samochodowe Auto China 2014 gromadzą wiele firm,r>także tych spoza Państwa Środka. Prezentujemy dziś najważniejsze nowościr>tej wystawy z punktu widzenia europejskiego kierowcy.

 

Kolejna wizja przyszłości aut DS

Już od marca wiadomo, że linia samochodów DS Citroena będzie osobnąr>marką, a na niektórych rynkach (np. Chiny) już od dawna auta sąr>sprzedawane pod szyldem DS. Dziś Francuzi pokazali kolejną wizję –r>Divie DS.

 

Sześć nowych Citroenów DS

Marka DS rozkręca się coraz bardziej w strukturach Citroena. Już w przyszłymr>roku pojawi się co najmniej sześć nowych modeli, a DS przestanie byćr>promowane pod marką Citroen.

 

Flagowy model DS szykowany na 2018 rok

Koncern PSA pracuje nad autem, które będzie wizytówką nowejr>marki DS. Luksusowy sedan pojawi się najwcześniej w 2018 roku i pierwotnie r>zadebiutuje w Chinach.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "5LS R".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019