Wyszukiwałeś:

5LS

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 5LS

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Nadchodzi Citroen DS 5LS

Francuski producent 19 grudnia zaprezentuje światu model specjalny z linii DS.5LS został przygotowany z myślą o rynku chińskim.

 

Luksusowa limuzyna Citroena

Citroen dołącza do grona marek, które bardzo poważnie traktują rynekchiński. Kilkanaście godzin temu zaprezentowano pierwsze zdjęcia modelu DS5LS

 

DS 5LS R jedzie do Pekinu

Na nadchodzący salon samochodowy w Pekinie Citroen przygotował uaktualnionymodel studyjny DS 5LS z dopiskiem R. Francuzi mówią, że to auto mabyć odzwierciedleniem wiedzy i technologii zastosowanej przy tworzeniu modeliz linii DS...

 
 

Citroen DS 5LS R

 

Na wystawie w Pekinie Citroen zaprezentuje prototypowy model DS 5LS R, który będzie stanowił ucieleśnienie najnowszych rozwiązań, jakie obecnie posiada ta francuska marka.

 

SUV DS 6WR premierowo w Pekinie

Citroen, jeśli chce wydzielić linię DS od Citroena, by ta stała się osobnamarką, to musi robić wokół dwóch liter dużo szumu. I robi.Teraz pokazując w Pekinie SUV-a DS 6WR.

 

Oto hity wystawy w Pekinie

Chińskiego rynku w dzisiejszych czasach nie można już lekceważyć. Dotyczyto większości branż, w tym naturalnie również i motoryzacji. Dlategoteż nie dziwota, że targi samochodowe Auto China 2014 gromadzą wiele firm,także tych spoza Państwa Środka. Prezentujemy dziś najważniejsze nowościtej wystawy z punktu widzenia europejskiego kierowcy.

 

Dobry start francuskiej marki

Citroen w tym roku poinformował, że linia DS będzie osobną marką. Dziśfrancuski producent podsumowuje pierwsze półrocze sprzedaży marki DSna świecie.

 

Kolejna wizja przyszłości aut DS

Już od marca wiadomo, że linia samochodów DS Citroena będzie osobnąmarką, a na niektórych rynkach (np. Chiny) już od dawna auta sąsprzedawane pod szyldem DS. Dziś Francuzi pokazali kolejną wizję –Divie DS.

 

Flagowy model DS szykowany na 2018 rok

Koncern PSA pracuje nad autem, które będzie wizytówką nowejmarki DS. Luksusowy sedan pojawi się najwcześniej w 2018 roku i pierwotnie zadebiutuje w Chinach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019