Wyszukiwałeś:

ct

. Znaleziono 62 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ct

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (51 - 60 z 62 wszystkich):

Wątek na forum: Lexus IS F CCS-R: dotknąć chmur

Karbonowa maska silnika, pakiet spoilerów, nakładek i dodatkowych wlotów powietrza, pokaźne skrzydło umieszczone na pokrywie bagażnika - woooooow! :D Co za cacko. Fani motoryzacji powinni być zachwyceni. Model Lexus IS F CCS-R wziął w tym roku udział w wyścigu Pikes Peak Hill Climb. Poprowadził g...

 

Hotspot w Lexusie

Od teraz fani surforwania po Internecie będą mieli możliwość skorzystaniaz niego w najnowszym Lexusie IS. Japoński producent wyposażył swójmodel w system Lexus Hotspot.

 

Te nowości pojawią się w 2014 roku

mijających dwunastu miesięcy, ale i odpowiedni moment, by spojrzeć uważniena tę najbliższą przyszłość. A w tej czeka nas kilkadziesiąt premiercałkowicie nowych bądź gruntownie zmodernizowanych modeli. Zapraszamy dokrótkiej wędrówki po najciekawszych nowościach 2014 roku, jakiespróbują podbić polski rynek aut nowych.

 

Sprzedaż hybryd ciągle im rośnie

Toyota w pierwszym półroczu na europejskim rynku odnotowała 9,4-proc.wzrost sprzedaży. W tym samym czasie sprzedaż hybryd Toyoty wzrosła o 20proc.

 

Już 7 milionów hybryd Toyoty

Lider w segmencie aut hybrydowych - Toyota - ustanawia kolejny rekordsprzedaży. Przekroczona została niedawno bariera siedmiu milionówhybryd, a ostatni milion rozszedł się w rekordowym czasie zaledwie dziewięciumiesięcy.

 

Lexusy i Toyoty najbardziej niezawodne wg Amerykanów

W rankingu Consumer Reports, w którym zebrano opinie amerykańskichkierowców nt. użytkowanych przez nich samochodów, po raz kolejnynajlepsze oceny zebrał koncern Toyota, w tym jej luksusowa marka Lexus.

 

Czy Lexus szykuje swojego Yarisa?

Fani Lexusa czekają na targi w Genewie z niecierpliwością - producent zapowiedział premierę nowego modelu, ale wciąż niewiele o nim wiadomo.

 

Hybrydy coraz popularniejsze w Polsce

Rynek samochodów łączącymi silniki spalinowy z elektrycznym co rokusię powiększa. W ubiegłym roku w naszym kraju sprzedaż hybryd osiągnęłarekordowy rezultat. Analiticy przewidują, że w 2016 padnie kolejny rekord.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019