Wyszukiwałeś:

legnicka

. Znaleziono 81 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: legnicka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (51 - 60 z 81 wszystkich):

Strefy ekonomiczne mają się dobrze

Ubiegły rok był kolejnym korzystnym okresem dla rozwoju inwestycji na terenachspecjalnych stref ekonomicznych. Największe nakłady inwestycyjne w naszymkraju poniosły firmy z branży motoryzacyjnej, która rozwija sięobecnie dosyć dynamicznie.

 

Voss rozwija działalność

Niemiecka firma VOSS otrzymała kolejne zezwolenie na działalność wLegnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Firma zamierza rozwijać produkcjęi rozbudować swój zakład w Legnickim Polu. Inwestycja wyniesie conajmniej 5 mln euro.

 

Droga nr 374 w Strzegomiu gotowa

21 sierpnia oddano do użytku wyremontowaną drogę wojewódzką nr 374 naodcinku Strzegom – Stanowice. Był to II etap zadania rozpoczętego wubiegłym roku.

 

Program dla inwestycji Volkswagena w Polkowicach

Budowa linii produkcyjnej silników nowej generacji, realizowana przezVolkswagen Motor Polska Sp. z o.o. została, na wniosek ministra gospodarki,objęta programem wieloletnim. Koszt inwestycji to ponad 238,5 mln zł. VWzobowiązał się również do utworzenia 50 nowych miejsc pracy wLegnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

 

I etap budowy obwodnicy południowo-wschodniej Legnicy zakończony

Przebudowa ul. Gniewomierskiej jako I etap budowy obwodnicypołudniowo-wschodniej Legnicy rozpoczęła się w listopadzie 2008 roku. Wpiątek (30 lipca br.) miał miejsce końcowy odbiór wykonanych jużwcześniej robót. Inwestycja ta zalicza się do najważniejszychmiejskich przedsięwzięć ostatnich lat zarówno pod względemfinansowym, zakresu wykonywanych prac, jak i znaczenia dla lokalnego iregionalnego układu komunikacyjnego. Całkowity koszt inwestycji szacuje sięna kwotę ok. 17,8 miliona zł.

 

Sitech rozpoczyna kooperację z Fisher Dynamics

Na terenie zakładu Sitech w Polkowicach wystartowała wspólna produkcjaz Fisher Dynamics. Amerykański specjalista ds. produkcji komponentów dosiedzeń samochodowych będzie produkował zamek do tylnego oparcia dlaVolkswagena Polo. Poprzez to po raz pierwszy partner kooperacyjny tworzy własnyobszar produkcyjny wewnątrz fabryki Sitech. Dla Fisher Dynamics jest topierwsze miejsce produkcyjne w Europie.

 

Szyby do mercedesów z nowej fabryki na Dolnym Śląsku

Jesienią ruszy budowa fabryki szyb samochodowych do mercedesów.Inwestorem jest amerykański koncern Pittsburgh Glass Works, który namiejsce inwestycji wybrał Legnicką Specjalną Strefę Ekonomiczną pod ŚrodąŚląską.

 

Amerykański koncern przyciągnie nowe inwestycje

20 września 2010 r., amerykański przedsiębiorca: Pittsburgh Glass Worksotrzymał zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenieLegnickiej SSE. Inwestor zakupił 22,6-hektarową działkę inwestycyjną naterenie średzkiej części kompleksu inwestycyjnego "ŚrodaŚląska-Miękinia". Jest to pierwszy inwestor, który zdecydowałsię na inwestycję w tej podstrefie, jakkolwiek nie ostatni, zgodnie zzapowiedziami amerykańskiego koncernu. Wkrótce na terenie ŚrodyŚląskiej pojawią się kolejne firmy współpracujące z PGW.

 

AutoNet – projekt dla branży motoryzacyjnej

Często usługi oferowane przedsiębiorstwom branży automotiv nie odpowiadająw pełni potrzebom dynamicznego i kapryśnego rynku. Sposobem na zniwelowaniewystępujących dysproporcji ma być skorzystanie z dostępnych, dobrychwzorców i przeniesienie ich na obszary o słabszych wskaźnikach. Takiesą główne założenia nowego projektu AutoNet - skierowanego do branżymotoryzacyjnej. 

 

Motoryzacja filarem naszej gospodarki

Polskie fabryki motoryzacyjne należą do najnowocześniejszych w Europie.Inwestycje branży pojazdów to nie tylko nowe miejsca pracy, ale i jednoz najistotniejszych źródeł innowacji dla polskiej gospodarki. Dobrakondycja finansowa ogromnej rzeszy Polaków i stabilność budżetupaństwa zależy od tego, czy światowe koncerny pozostaną w Polsce i będąinwestować w naszym kraju.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021