Wyszukiwałeś:

suzuki

. Znaleziono 1339 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: suzuki

Spróbuj też wyszukać: suzuki swift suzuki grand vitara suzuki sx4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (51 - 60 z 1339 wszystkich):

Dobre wyniki Suzuki w Japonii

Z reguły nie podajemy wyników sprzedaży z rynku japońskiego. Tym razemjednak odbiegamy od tej reguły, za względu na bardzo dobry wynik marki Suzuki,która w listopadzie wyprzedziła i Hondę, i Nissana.

 

Suzuki Grand Vitara: Grand Vitara znaczy vici

Nowa generacja Suzuki Grand Vitara na europejskim rynku, w tym i w Polsce,pojawiła się jesienią ubiegłego roku. Od początku wzbudzała sporezainteresowanie, a istotne było, czy będzie to "tylko" kolejny SUV,czy też będzie miał do zaoferowania nieco więcej.

 

Flagowy SUV Suzuki

Amerykański oddział Suzuki Motor Corporation zadebiutował 13 kwietnia podczasmiędzynarodowych targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku modelem XL7. Jest onokreślany jako flagowy samochód tego producenta z segmentu SUV.

 

Suzuki Swift 4x4

W niemieckich salonach samochodowych Suzuki dostępny jest już model Swift znapędem na cztery koła. Podstawowa wersja Japończyka z takim napędemkosztuje 14 790 euro.

 

Milion aut Suzuki z Węgier

W ciągu 14 lat, od uruchomienia produkcji samochodów w fabryce Magyar SuzukiCorporarion, wyprodukowanych zostało milion aut. Jubileuszowym egzemplarzembył Suzuki Swift.

 

Suzuki zbuduje fabrykę w Rosji

Suzuki Motor Corporation podjęło decyzję o budowie nowej fabryki w St.Petersburgu, tak by móc zaspokoić rosnące zapotrzebowanie rosyjskiego rynkuna samochody marki Suzuki.

 

Suzuki Splash: kolejne szczegóły

Suzuki Splash, którego światowa premiera odbędzie się na wrześniowychtargach we Frankfurcie, a w sprzedaży pojawi się wiosną przyszłego roku, mabyć autem skierowanym głównie do młodych rodzin.

 

Suzuki Assistance – 4 i 5 rok

Suzuki wydłuża okres obowiązywania programu Assistance na czwarty i piątyrok od daty zakupu samochodu u autoryzowanego dealera tej japońskiej marki.

 

Suzuki Kizashi: Świeża krew

Do gamy Suzuki dołączył właśnie nowy model. Już dawno japońska marka niemiała w swojej ofercie tak dobrze wyglądającego przedstawiciela segmentu D.Czy piorunująca stylistyka, bogate wyposażenie i ciekawa nazwa wystarczą byzawojować w segmencie?

 

Powraca Suzuki Vitara

Suzuki poszerzy swoją gamę aut przeznaczonych do przemieszczania się w lekkimterenie. Podczas październikowej wystawy samochodowej w Paryżu zadebiutujeSuzuki Vitara.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022