Wyszukiwałeś:

612 X

Scaglietti X

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 612 Scaglietti

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

 

15.000 mil w Ferrari na Pirelli

29 sierpnia 2005 r. wyruszył nietypowy wyścig. Dwa Ferrari 612 Scagliettipokonają trasę 15.000 mil w trudnych warunkach na oponach Pirelli.

 

Ferrari prosto z marzeń

Projektanci z włoskiej Pininfariny przygotowali specjalnie dla amerykańskiegokolekcjonera samochodów model Ferrari 612 Scaglietti. Premiera tegowyjątkowego samochodu miała miejsce w sobotę na Concours d`Elegance w Villad`Este.

 

Face-lifting Ferrari 612

Kilka dni temu podczas testów we włoskim Maranello zagranicznireporterzy uchwycili w obiektywie samochód, który będzienajprawdopodobniej kolejną odsłoną modelu 612 Scaglietti. Nowy model będziesię wyróżniać nie tylko odświeżonym wyglądem, lecz takżenowatorskim układem napędowym.

 

Ferrari z popsutą skrzynią F1

Zdarza się to niezmiernie rzadko dlatego tym bardziej jesteśmy w obowiązkupowiadomić. W modelu Ferrari 612 Scaglietti może dojść do awarii skrzynibiegów rodem z Formuły 1.

 

Nowe Ferrari we mgle

Zagraniczny fotoreporter przyłapał w kadrze zamaskowane Ferrari. Bryłąprzypominało ono model 612, wiec istnieje prawdopodobieństwo że jest towersja Scaglietti.

 
 

Jeszcze więcej Ferrari w najbliższych latach

Kilka dni temu podczas konferencji prasowej poświęconej przyszłości koncernuFiat wszystkie marki wchodzące w jego skład opublikowały swoje plany nanajbliższe lata. Jeśli chodzi o Ferrari to można być pewnym wysypu modeli.

 

Ferrari w wersji kombi?

Już podczas nadchodzących targów w Genewie zadebiutuje nowe Ferrari.Będzie to następca modelu 612 Scaglietti. Tajemniczy prototyp zostałuchwycony przez fotoreportera podczas testów niedaleko Maranello.

 

Zmarł Sergio Scaglietti

Wczoraj świat obiegła bardzo smutna informacja, która najbardziej smuci włoską firmę Ferrari. W niedzielę w wieku 91 lat zmarł Sergio Scagliettizałożyciel Carrozzeria Scaglietti.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "612 Scaglietti".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019