Wyszukiwałeś:

614

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 614

Spróbuj też wyszukać: 609

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

 

Wątek na forum: Zapowiedź Grand Prix Węgier

No to Robert ma szansę "zdobyć" punkty już w sobotę. Wiadomo, że lubi wykręcać dobre czasy, a w niedziele będzie musiał się "tylko" bronić. RObert - jestem z tobą! Super będzie, jak TV zacznie pokazywać sporty motorowe, może w końcu się coś i w Polsce ruszy. ~adamax_tyc...

 

Chevrolet Aveo internetowym samochodem roku!

W rocznym rankingu Top Ten platformy mojeauto.pl, który jest zestawieniemnajbardziej popularnych modeli w internecie, w ubiegłym roku zwyciężyłChevrolet Aveo wyprzedzając w końcowej klasyfikacji Forda Focusa i SkodęFabię.

 

Epica następcą Evandy

W 2006 r. Chevrolet wprowadzi do sprzedaży na europejskim rynku trzy nowości.Będą to Aveo w wersji sedan, SUV Captiva oraz następca Evandy - nowy modelnazwie Epica.

 

Solaris stawia na rozwój

W roku 2006 podpoznańska fabryka Solaris Bus & Coach S.A. dostarczyła 579sztuk autobusów miejskich, trolejbusów i autokarów a przychody spółkiwyniosły 541 mln zł. W ubiegłym roku spółka zrealizowała częśćinwestycji wartej ogółem ponad 40 mln zł, jaką jest budowa nowych halfabrycznych. Zakończenie budowy całości inwestycji planowe na jest na koniecbr.

 

Lekki spadek sprzedaży aut w Europie

Mimo coraz większego zainteresowania kupnem nowych samochodów w EuropieWschodniej w listopadzie koncerny samochodowe sprzedały nieco mniejpojazdów niż w analogicznym okresie roku ubiegłego, wynika z raportuACEA. Nadal najwięcej nowych aut rejestruje się w Niemczech choć i tamzauważalny jest spory spadek w sprzedaży.

 

ACEA: Niewielki wzrost w 2007 r.

W ubiegłym roku na rynku europejskim (UE + EFTA) sprzedano łącznie prawie 16milionów nowych samochodów. Jest to wynik o 1,1% wyższy niż rokwcześniej.

 

Lepsze drogi w powiatach wołomińskim i ostrołęckim

W miejscowości Jadów w powiecie wołomińskim zakończony został remontdrogi wojewódzkiej nr 636. Natomiast na terenie gminy Chorzele w powiecieostrołęckim zakończona została przebudowa odcinka drogi woj. nr 614.

 

Nowy serwis DAF na Lubelszczyźnie

Na terenie Lubelszczyzny działa nowy obiekt serwisowy firmy DAF. Serwis wŚwidniku to lubelski oddział Grupy Wanicki, który został przeniesionyz budynku w Lublinie.

 

F1: Wielki powrót stał się faktem, "Schumi" znów w bolidzie

Mercedes GP potwierdził, że Michael Schumacher będzie kierowcą Mercedesa wsezonie 2010. Schumacher wraca do Formuły 1 po trzech latach przerwy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019