Wyszukiwałeś:

617

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 617

Spróbuj też wyszukać: 57 617 restauracje

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Wszystko o samochodach Porsche Cayman

Porsche Cayman powstało, by zapełnić lukę między małym modelem Boxter, a 911-tką. Uważa się, że Cayman to czysty produkt marketingowy nastawiony na popularność, a nie na prestiż. Może i tak, jednak Porsche Cayman potrafi być wierny tradycji poprzednich modeli niemieckiej marki. Do najgroźniejszyc...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Fiat Panda: polecam

4 jestem bliski kupieniu nowej pandzi

 

Wątek na forum: TRW rozwija działalność w strefie

a zaczęło się od tego, ze robili pasy bezpieczeństwa do "maluchów" w Czestochowie... a potem już poszło ~znafca

 

Czarny weekend na polskich drogach

Wystarczyło, że diametralnie zmieniły się warunki atmosferyczne, a nakrajowych drogach doszło do wielu śmiertelnych wypadków. Jak dotądpierwsza niedziela sierpnia okazała się najtragiczniejszym dniem mijającychwakacji.

 

Projekty kluczowe Mazowsza: lotniska, drogi, kolej

Zarząd Województwa Mazowieckiego dokonał wyboru projektów kluczowych wramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Spośród 166złożonych projektów wyłoniono 26 w tym trzy dotyczące Warszawy. Łącznawartość zaakceptowanych wniosków to 2,8 mld zł, z czego dofinansowanie wramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wyniesie ok. 1,8 mld zł

 

Polskie drogi najniebezpieczniejsze w Europie

Na liście 20 regionów UE, w których dochodzi do największejliczby śmiertelnych wypadków drogowych, zaraz po trzech regionach Grecjiznalazły się cztery polskie województwa: warmińsko-mazurskie,świętokrzyskie, podlaskie i lubelskie. Ogółem Polska, ze średnio 476ofiarami śmiertelnymi wypadków na milion pasażerów, zajmujepiąte miejsce w UE za Łotwą (752), Rumunią (749), Litwą (571) i Słowacją(507) pod względem ofiar na drogach.

 

Najszybszy Mercedes bez dachu

Potencjalni nabywcy Mercedesa SLR będą mieć teraz nowy problem. Do wersjicoupe dołączyła właśnie wersja roadster wyposażona w miękki dach. Autopojawi się w salonach samochodowych na początku września tego roku.

 

373 mln na mazowieckie drogi wojewódzkie

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie przedstawiłplany związane z modernizacją sieci drogowej w 2009 roku. Na remonty iutrzymanie dróg wojewódzkich w tym roku zostaną przeznaczone 373mln zł, co pozwoli na przebudowę 150 km tras.

 

Wyniki sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych

Sprzedaż samochodów dostawczych wyniosła w październiku 2009 roku 3470 sztuk. Oznacza to spadek sprzedaży w porównaniu z październikiemubiegłego roku o 1 617 samochodów i 31,8% a wobec września br. wzrost o5,4%.

 

Mazowieckie: DW 617 już otwarta

24 km przebudowanej drogi, zmodernizowane 32 skrzyżowania i 23 przepusty, 38nowych zatok autobusowych, prawie 9,5 km chodnika oraz 2 km ciągówpieszo-rowerowych – wiele udogodnień czeka na podróżującychdrogą wojewódzką nr 617 relacji Przasnysz-Ciechanów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019