Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

22 X

. Znaleziono 617 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 22

Twoje wyniki wyszukiwania (611 - 617 z 617 wszystkich):

Otwarcie obwodnicy Szczecinka

Kierowcy mogą przejechać nową obwodnicą Szczecinka w woj.zachodniopomorskim. Nadzór Budowlany wyraził zgodę na użytkowanie tejdrogi.

 

Budowa obwodnicy Augustowa może się opóźnić

Budimex zapewnia, że realizacja obwodnicy Augustowa idzie zgodnie z planem izakończy się we wrześniu przyszłego roku. Firma jednak wciąż czeka nawydanie brakujących pozwoleń na budowę. – Jeśli procedury sięprzedłużą, będziemy musieli wydłużyć termin – zastrzega prezesBudimeksu.

 

Kolejna estakada Trasy Łazienkowskiej do rozbiórki

W poniedziałek wieczorem zamknięta została estakada wjazdowa z ul. WałMiedzeszyński na Trasę Łazienkowską w Warszawie. Rozpocznie się jejrozbiórka a potem odbudowa.

 

Ograniczenie w ruchu na Okularowej w stolicy

Od 22 sierpnia przez siedem kolejnych dni niemożliwy jest wyjazd z ul.Okularowej na ul. Marsa (droga wojewódzka nr 637) w Warszawie.

 

S17 czeka na wykonawców

Rozmachu nabieraja przygotowania do budowy drogi ekspresowej S17 na trasieWarszawa - Lublin. Trwają procedury przetargowe. Drogowcy szacują, że całątrasą pojedziemy w 2018 roku.

 

Kolejny przetarg dla ekspresowej S17

Drogowcy ogłosili już trzeci przetarg na budowę drogi ekspresowej S17Warszawa - Lublin. Obejmuje on budowę odcinka o długości blisko 37 km odwęzła Lubelska do początku obwodnicy Garwolina.

 

Ci kierowcy zarabiają najwięcej!

Każdy chciałby wejść w ich skórę choć na jeden dzień. Każdychciałby  poczuć jak to jest być jednym z elity "najlepszychkierowców na świecie". Każdy marzy by korzystać z ich życia,przywilejów i statusu społecznego oraz zarabiać tyle co oni, a niektórzy dostają ogromne wypłaty.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 22".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019