Wyszukiwałeś:

wielkopolskie

. Znaleziono 618 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wielkopolskie

Spróbuj też wyszukać: obwodnica słupska wielkopolskie trasa S5 konin

Twoje wyniki wyszukiwania (611 - 618 z 618 wszystkich):

S5 Wronczyn - Kościan Południe - znamy oferty cenowe

W przetargu na budowę drogi S5, a konkretnie odcinak Wronczyn - Kościan Południe swoje oferty złożyło 10 firm i konsorcjów. Dziś znamy już najniższą i najwyższą ofertę.

 

Wiemy, kto zbuduje odcinek S5 Kościan Płd ? Radomicko

GDDKiA wybrała firmę Mota-Engil Central Europe S.A z siedzibą w Krakowiena „ Zaprojektowanie i budowę drogi S5 Poznań – Wrocław, odc.węzeł Kościan Południe – węzeł Radomicko”.

 

S5 Radomicko - Leszno Południe - wybrano wykonawcę

Wybrano firmę, która wybuduje odcinek Radomicko - Kaczkowo oraz etap Iodc. Radomicko (bez węzła) - Leszno Płd. Budową zajmie się konsorcjumfirm: Mota-Engil Central Europe S.A., z siedzibą w Krakowie oraz Partner:Mota Engil, Engenharia e Construcao S.A. z Portugali.

 

Droga S5 Wronczyn-Kościan Południe - podpisano umowę

GDDKiA podpisała umowę na zaprojektowanie i budowę kolejnego odcinka drogiekspresowej S5 pomiędzy Poznaniem a Wrocławiem, od Wronczyna do KościanPołudnie. Zobacz, kiedy powstanie nowa droga i ile będzie kosztowała jejbudowa.

 

S5 Leszno Południe-Kaczkowo - podpisano umowę

GDDKiA podpisała umowę na budowę drogi ekspresowej S5 Poznań- Wrocław. Umowa dotyczy odcinka Radomicko - Kaczkowo, a konkretnieetapu II od Leszna Południe (z węzłem) do Kaczkowa.

 

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

Wygląda na to, że kwestie papierkowe na drodze ekspresowej S5 na odcinkuPoznań-Wrocław dobiegły końca. Podpisano umowę na budowę ostatniego zodcinków S5, który będzie realizowany na terenie Wielkopolski.

 

Autostrada A2 - trzeci pas w przyszłym roku

Już w drugiej połowie przyszłego roku ruszy rozbudowa autostrady A2. Na13-kilometrowym odcinku obwodnicy Poznania zostanie dobudowany trzeci pas ruchu.Inwestycja jest konieczna, ponieważ jest to mocno uczęszczana droga.

 

Autostrada A2 lepiej połączona z Poznaniem

Od dzisiaj kierowcy mogą korzystać z obu nitek estakady katowickiej w Poznaniu. Drogowcy zapowiedzieli otwarcie południowej części przebudowanegoobiektu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018