Wyszukiwałeś:

622

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 622

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Wszystko o samochodach Renault Kangoo

Renault Kangoo po raz pierwszy światło dzienne ujrzał w grudniu 1997 roku, w więc nieco później niż bezpośrednia konkurencja, czyli Citroen Berlingo i Peugeot Partner. Jednak Renault Kangoo szybko zdobył uznanie i stał się liderem w segmencie małych aut osobowo-dostawczych. W 2003 roku na rynku p...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Subaru Forester: To bardzo dobry samochód

5 Na nasze warunki pogodowe i jakość dróg,dla osoby o dużej aktywności zawodowej i rekreacyjnej to wymarzone auto.

 

Wątek na forum: Nie zawsze najkrótsza droga jest najszybsza

nie poniżajcie swoich czytelników, to wyliczenia jakiegoś debila, bo każdy normalny człowiek to wie odkąd skończy 6 lat ~oburzony

 

Nowy Variant Golfa

Nieco dłużej niż zwykle, bo aż trzy lata, musieli czekać potencjalniklienci Volkswagena na nową wersję nadwoziową jednego z najbardziejpopularnych aut tej marki. Trzecia odsłona modelu Golf Variant z bagażnikiem opojemności 1.550 litrów właśnie wchodzi do sprzedaży na terenie naszegokraju.

 

Oferty na ostatni już odcinek A4 do Tarnowa

GDDKiA w Krakowie otworzyła oferty w przetargu na budowę blisko 21 km odcinkaautostrady A4 Brzesko-Wiechosławice. Jest to jeden z trzech odcinków naprojektowanej trasie autostrady A4 Szarów-Tarnów. Są sporeszanse, że jeszcze w tym roku zostaną podpisane umowy na wszystkie odcinki. A4do Tarnowa ma być gotowa na przełomie 2011 i 2012 roku.

 

Komisja wyłoniła wykonawców A4 Brzesko –Krzyż

Znani są już wykonawcy kolejnych odcinków autostrady A4: Brzesko– Wierzchosławice oraz Wierzchosławice – Krzyż. Budowa autostradyA4 na obydwóch odcinkach do węzła Krzyż będzie trwała 2 lata.

 

Droga 622 oficjalnie oddana

Oficjalnie oddano do użytku drogę wojewódzką nr 622 relacji Chrcynno– Szadki w Jaskółowie w gminie Nasielsk (woj. mazowieckie).Modernizacja drogi nr 622 przeprowadzana była etapami od 2007 roku.Przebudowanych zostało prawie 12 km trasy, koszt robót wyniósłponad 12 mln zł i sfinansowany został ze środków pochodzących zbudżetu województwa mazowieckiego.

 

Autostrada A4 z protestami

Przetarg na wykonawstwo autostrady A4 na odcinku Brzesko - Wierzchosławice nieodbył się bez protestów. Zostały one wniesione w ostatniej chwiliprzez firmę Dragados SA oraz konsorcjum z POLDiM SA na czele, którezłożyły drugą i trzecią pod względem najniższej ceny ofertę. Naszczęście nie było protestów odnośnie odcinka Szarów-Brzesko,ani Wierzchosławice-Krzyż. Umowa na pierwszy z nich - z firmąPolimex-Mostostal SA - powinna zostać podpisana pod koniec grudnia, natomiastna drugi - z firmą Dragados SA - w połowie stycznia.

 

Droga 622 wygodna i bezpieczna

Firma Skanska zakończyła przebudowę ostatniego ponad 4,5 km odcinka drogiwoj. nr 622 relacji Chrcynno - Szadki w powiecie nowodworskim (woj.mazowieckie). Modernizacja realizowana była etapami od 2007 r. Przez 3 lataprzy nakładzie prawie 12 mln. 260 tys. zł. przebudowano ponad 12 km drogi.

 

Umowa na kolejny odcinek autostrady A4 do Tarnowa

Jest umowa na budowę kolejnego odcinka autostrady A4 w kierunku wschodnim.Wykonawcą ponad 20-kilometrowej autostrady A4 od węzła Brzesko do węzłaWierzchosławice będzie polsko-macedońskie konsorcjum firm NDI SA z Sopotuoraz SB Granit SA ze Skopje. Wartość kontraktu to ponad 622,5 mln zł. Budowabędzie trwała 2 lata.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019