Wyszukiwałeś:

627

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 627

Spróbuj też wyszukać: 677 695

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

Renault Thalia: thalia tak, ale dla rodziny

4.75 Dostałam ten samochód ( niebede sierozwodzic co i jak i dlaczego), więc to nie był do końca mój swiadomywybór, dlatego mogłabym krytykować, bez poczucia, ze krytykuje swoj swiadomywybor i robie z siebie frajera/ke;), ale...bede chwalic - ktos k...

 
 

Więcej pieniędzy na mazowieckie drogi

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego przedstawił planyinwestycji drogowych na najbliższe lata. W latach 2008-2013 z budżetuwojewództwa na polepszenie stanu dróg zostanie przeznaczone blisko2,7 mld zł.

 

Via Baltica - będą konsultacje

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała okonferencji prasowej, dotyczącej budowy trasy Via Baltica. GDDKiA razem zfirmą projektowa Scott Wilson będą prowadzić konsultacje społeczne, mającena celu wybór najlepszego wariantu planowanej drogi.

 

373 mln na mazowieckie drogi wojewódzkie

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie przedstawiłplany związane z modernizacją sieci drogowej w 2009 roku. Na remonty iutrzymanie dróg wojewódzkich w tym roku zostaną przeznaczone 373mln zł, co pozwoli na przebudowę 150 km tras.

 

Będzie nowy most na Bugu

Na przełomie kwietnia i maja rozpocznie się budowa mostu na Bugu w Małkini.Inwestycja będzie kosztować 80 mln zł i potrwa do października 2010 roku.

 

Wkrótce nowa przeprawa na Bugu

4 czerwca br. w oficjalnie otwarto budowę mostu na rzece Bug, którypołączy dwie części gminy Małkinia i ułatwi życie blisko 3 tysiącommieszkańców powiatu ostrowskiego (woj. mazowieckie).

 

PZPM: Sprzedaż aut ciężarowych nadal na minusie

We wrześniu br. sprzedano 911 aut użytkowych o dopuszczalnej masie calkowitej(dmc) powyżej 3,5 tony. To mniej o 627 (40,8%) niż rok wcześniej oraz więcejniż w sierpniu br. o 255 (38,9%), informuje Polski Związek PrzemysłuMotoryzacyjnego (PZPM). Sprzedaż samochodów ciężarowych powyżej 16twe wrześniu 2009 roku wyniosła 564 pojazdy i była mniejsza niż przed rokiemo 473 sztuki tj. o 45,6%. W porównaniu z sierpniem bieżącego rokusprzedano więcej o 192 samochody (51,6%).

 

Most przez Bug połączył Małkinię

Przez prawie 3 lata, aby dostać się na drugą stron Bugu w Małkinimieszkańcy musieli pokonywać objazd blisko 30 km. Od poniedziałku, 15listopada gehenna mieszkańców skończyła się. Do użytku oddano nowyobiekt mostowy wykonany wg najnowszych technologii. Inwestycja wyniosła ponad81 mln zł.

 

Powstanie obwodnica Kosowa Lackiego

Powstanie obwodnica Kosowa Lackiego na Mazowszu. Dodatkowo przetarg ogłoszonyprzez Mazowiecki ZDW obejmuje modernizację około 15 kilometrów drogiwojewódzkiej nr 627 na odcinku Treblinka – Kosów Lacki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019