Wyszukiwałeś:

629

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 629

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

 

Peugeot 308: Ale za niższą cenę

3.5 Samochód ogólnie sprawuje się dobrze .Prowadzenie niepewne , właściwie trudno przewidzieć na szybkiej trasie wktórą stronę zacznie skręcać. Boję się nieraz jeżdzić. może to jakaśindywidualna cecha samochodu. Muszę skorzystać z gwarancji.

 

Wątek na forum: Nissan na Renault

moim zdaniem samochod jest zbyt głosny wiec nie spełnia wszystkich moich oczekiwan . mogł byc lepiej wyciszony .mowimy o silniku 1,4 benzyna,wygodne i dobrze wyprofilowane siedzenia co sprzyja mojemu staremu kregosłupowi hehe :] spalanie w normie jak na razie moj nowy nabytek spalił 7 lit...

 

Wątek na forum: Nowy Mustang w lecie

cudeńko nic tylko poszaleć taką bryczką ~lopo

 
 

Wątek na forum: NISSAN NOTE A GOLF

Chciałem zakupić GLOGA IV lub V . Pojeździłem notkiem pojezdizlem golfem w salonie na testowych .... wybrałem NOTE NISSANA .... jest wyższy , wsiada sie lepiej bo fotele troszke wyzej , wsiadanie na tylną kanapę ułatwione drzwi szeroko sie otwierają , oś tylna oddalona co sprawia ze wygodni...

 

Honda CR-V: W teren i na miasto

W ofercie Hondy funkcję sportowo-rekreacyjnego modelu, z tzw. segmentu SUV,pełni CR-V. Obejrzeliśmy, pojeździliśmy i przetestowaliśmy go wróżnych warunkach.

 

Honda CR-V: SUV z dieslem

To stosunkowo nowe rozwiązanie w autach marki Honda. Zastosowany po razpierwszy w ubiegłym roku w modelu Accord, silnik diesla znacznie poprawiatakże w modelu CR-V zużycie paliwa bez uszczerbku dla osiągów.

 

MF: Wyrok ETS nie będzie aż tak kosztowny

W związku z wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości Wspólnot Europejskich zdnia 22 grudnia 2008 r. Ministerstwo Finansów wydało oświadczenie, wktórego wynika, że koszty decyzji ETS nie będą znaczące.

 

Otwarto oferty na ostatni z pięciu odcinków S17

Nieco ponad 629 mln zł wyniosła najniższa z 10 ofert złożonych na budowęostatniego z pięciu odcinków drogi ekspresowej S17, od węzłaLubartów do węzła Witosa (zadanie nr 4). Najwyższa wyniosła ponad923,4 mln zł. Tymczasem GDDKiA zamierza przeznaczyć na budowę tego odcinkatrasy 795 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019