Wyszukiwałeś:

630

. Znaleziono 124 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 630

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 124 wszystkich):

 

Wątek na forum: Rusza budowa trasy W-Z w Bydgoszczy

Życzę kierowcom oraz wykonawcom aby nie było znów poślizgu w terminie oddania drogi do użytku. Firma "Gotowski" miała poślizg w wykonaniu tunelu do "Geanta" w Bydgoszczy i chyba nie tylko z powodu mrozów. Ile razy widzę grupę pracowników drogowych "myślących" o pracy. Ja im nie zazdroszcz...

 

Mazowiecka droga nr 630 gotowa

Droga wojewódzka nr 630 - pierwsza z regionalnych tras przebudowywanych naMazowszu z udziałem unijnych funduszy - została oddana do użytku.

 

Transportowe priorytety Warszawy przed EURO 2012

Odciążenie Okęcia, rozbudowa dróg wojewódzkich, usprawnieniepołączeń transportowych Warszawy z regionem - to najważniejsze zadania zzakresu transportu, jakie planują władze Warszawy i Mazowsza w związku zprzygotowaniami do Euro 2012.

 

Warszawa: Jesienne remonty ulic

W tym roku Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie wyremontował już 630 tys.mkw. nawierzchni warszawskich ulic, jednak to nie koniec. Jeśli warunkipogodowe na to pozwolą, to drogowcy będą prowadzić remonty jezdni aż dolistopada.

 

Nowe auto za 20 tysięcy złotych

Co można kupić mając w kieszeni nieco ponad 20 tysięcy złotych? Na pewnojeden z najtańszych modeli marki Tata, używany samochód który maparę lat na karku i kilkaset tysięcy kilometrów przebiegu. Można teżkupić coś z koncernu GM.

 

Wątek na forum: Kraków: estakada nad Rondem Ofiar Katynia przejezdna

Jeżli estakada ma 400 metrów długości to nie jest najdłuższą miejską estakadą w Polsce.Najdłuższa jest w Gorzowie Wielkopolskim - 906 m,potem we Wrocławiu -640 m i dalej w Strzegomiu - 630 metrów. Krakowska jest więc dopiero czwarta pod względem długości.Ale pierwsza prawdziwie polska,bo tamte bu...

 

Skoda Fabia Combi - cennik

Skoda Fabia Combi na polskim rynku dostępna jest od podstawowej cenny 43 880złotych. Gama silników nowej Fabii Combi to dwa motory benzynowe i jedenwysokoprężny. Cena topowej wersji zaczyna się od 71 130 złotych.

 

Skoda Fabia Combi ScoutLine - ceny w Polsce

Fabia Combi ScoutLine jest dla Skody tym, co Golf Alltrack dla VW, czy S60 CrossContry dla Volvo. To uterenewione kombi, choć raczej z aspiracjami namiejskiego pogromcę krawężników niż poważnego offroadera.

 

Najpopularniejsze auta hybrydowe 2018 roku

Popularność samochodów z napędem hybrydowym stale rośnie. Jaki był2018 rok dla hybryd w Polsce?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019