Wyszukiwałeś:

631

. Znaleziono 49 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 631

Spróbuj też wyszukać: 632

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 49 wszystkich):

Skoda Octavia: Octavia 1,4 2004

4.5 Jak na 4 letni samochód z przebiegiem 40tys. to nie mam zastrzeżeń, spalenie 6l/100 to ok przy prędkości ponad 100,można zejść nawet do 5,2l/100 (odczyt z komputera). Przy prędkości 140 km/hto spalanie 7,5l/100. Słaba widoczność przy cofaniu ale...

 

Nowe rondo w Nieporęcie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie poinformował o oddaniu doużytku przebudowanego skrzyżowania dróg wojewódzkich nr 631 i633 w Nieporęcie. Kolizyjne skrzyżowanie zostało zastąpione rondem. Kosztinwestycji to ponad 2 mln zł.

 

Nowe rondo w Zielonce

W ubiegłym tygodniu oddano do użytku przebudowane skrzyżowanie drógwojewódzkich nr 631 i 634 na granicy podwarszawskich gmin Ząbki iZielonka. Dzięki budowie ronda poprawiono organizację ruchu, co wpłynie nazmniejszenie się korków i zwiększenie bezpieczeństwa.

 

Marsa - Żołnierska z zezwoleniem

Zezwolenie na budowę I etapu drogi wojewódzkiej nr 631 (Warszawa –Nowy Dwór Mazowiecki) wydał wojewoda mazowiecki. Działki znajdującesię na terenie inwestycji stają się z mocy prawa własnością samorząduwojewództwa. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności, co oznacza,że inwestor - m. st. Warszawa – może przystąpić do prac. Zezwoleniedotyczy odcinka od ulicy Naddnieprzańskiej do skrzyżowania Marsa –Rekrucka – Żołnierska. Projekt zakłada budowę dwujezdniowej drogi zdwoma pasami ruchu w każdym kierunku.

 

Wątek na forum: Specjalna edycja Fiata Doblo

moim zdaniem fiat doblo jest suber ~kamil kędziora

 

Remont DW 631 w Zielonce

Rozpoczął sie remont ulicy Kolejowej w Zielonce (woj. mazowieckie) w ciągudrogi wojewódzkiej nr 631. Zgodnie z umową remont drogi powinien zostaćzakończony do końca listopada. Koszt zadania to 538 tys. zł. Środki wcałości pochodzą z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego. 

 

Most i drogi w powiecie legionowskim po remoncie

Zakończyła się przebudowa mostu wraz z dojazdami w WólceRadzymińskiej oraz ulic w Gminie Nieporęt w województwie mazowieckim.Wartość robót, jakie zostały wykonane przez Skanska na zlecenieStarostwa Powiatowego w Legionowie, wyniosła prawie 6 mln zł netto.

 

Przebudują drogę 631 w Zielonce

10 stycznia br. Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawiepodpisał umowę na przebudowę drogi wojewódzkiej nr 631 w Zielonce naodc. 2,1 km., tj., od granicy projektowanego Węzła Zielonka z projektowanądrogą ekspresową S-17 do granicy Warszawy.

 

Rusza drugi etap budowy DW 631

Skanska zakończyła pierwszy etap prac na drodze wojewódzkiej nr 631, coumożliwi zmianę organizacji ruchu. Całość prac kosztować będzie ponad 37mln zł netto.

 

Wylotówka z Warszawy na Nowy Dwór Maz. pół roku przed czasem

Choć zakończenie prac przewidziano na czerwiec przyszłego roku, to jednakjuż dziś kierowcy mogą poruszać się przebudowaną drogą wojewódzkąnr 631, stanowiącą wylot z Warszawy w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019