Wyszukiwałeś:

633

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 633

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

 

Fiat Marea: jestem na nie

2 nie,nie,nie,raczej nie.

 

Wątek na forum: Miejskie Subaru

Może by tak nie wypuszczali tego pod nazwa subaru, bo to straszna kicha czymś takim jezdzić. ~ggg

 

Wątek na forum: Topowa Skoda przedłużona

Osiągnęła rozmiary Ola Vectry C kombi. Z jedną różnicą: Vectra ma większy rozstaw osi (283cm). Vectra jest nadal dłuższa o 2mm. Przestrzeń bagażowa po złożeniu siedzen w Vectrze to 1850 l. W Skodzie 1863. Robienie sensacji z powodu 13 litów? Jeszcze jedna kwestia. Ta Skoda jest wąska w środku - ...

 

Większe strefy – więcej inwestycji

Rząd wydał rozporządzenia w sprawie kostrzyńsko-słubickiej, pomorskiej iwałbrzyskiej specjalnej strefy ekonomicznej. Zmiany przyczynią się doulokowania wielu inwestycji na w nowych granicach SSE.

 

Audi bije rekordy

W roku obrachunkowym 2007 koncern Audi ponownie pobił rekordy pod względemwielkości produkcji, ilości sprzedanych samochodów, obrotów iwyników.

 

Nowe rondo w Nieporęcie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie poinformował o oddaniu doużytku przebudowanego skrzyżowania dróg wojewódzkich nr 631 i633 w Nieporęcie. Kolizyjne skrzyżowanie zostało zastąpione rondem. Kosztinwestycji to ponad 2 mln zł.

 

Dodatkowe 633 mln euro dla Polski

Polska, Republika Czeska i Słowacja podzielą między sobą dodatkowy 1 mldeuro z funduszy strukturalnych w latach 2011-2013. Polska dostanie z funduszystrukturalnych dodatkowe 633 mln euro, Republika Czeska 237 mln euro a Słowacja138 mln euro.

 

633 tys euro dla pracowników polskiego przemysłu motoryzacyjnego

Komisja Europejska zaaprobowała wniosek władz Polski o wsparcie w ramachEuropejskiego Funduszu Dostosowania do Globalizacji (EFG). Kwota 633 077 euro, októrą wystąpiła Polska, pomoże 590 zwolnionym pracownikom w powrociena rynek pracy. Wniosek złożono po tym, jak pracę straciło 1 104pracowników dwóch wielkopolskich przedsiębiorstw produkującychprzewody i systemy okablowania dla przemysłu motoryzacyjnego.

 

Wątek na forum: Z Wrocławia do Warszawy w 3,5 godziny

O tym pomyśłe już słyszeliśmy. To taka połączenie zastępcze. A kiedy powstanie linia kolejowa z Wrocławia (633 tys) do Łodzi (737 tys. aglomeracja 1,1 mln)?. Przed wojną była granica, ale już 67 lat minęło. Brakuje odcinka Sieradz-Wieruszów, ok 60 km. Budowa linii kolejowej zacierającej jeszcze ś...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019