Wyszukiwałeś:

637

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 637

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Skoda Octavia: Dobre autko

4.25 Jestem zadowolony

 

Wątek na forum: "I"ndywidualny Volkswagen

wielkie 'i', zamiast wielkiego 'vw' na masce??? :D:D:D ~dawid

 

Przymiarki do trasy Warszawa-Węgrów

Zarząd Województwa Mazowieckiego planuje przebudowę drogiwojewódzkiej nr 637 prowadzącej z Warszawy w kierunku Węgrowa.Inwestycja ma szansę realizacji przy wykorzystaniu napływających funduszy zUnii Europejskiej.

 

Więcej pieniędzy na mazowieckie drogi

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego przedstawił planyinwestycji drogowych na najbliższe lata. W latach 2008-2013 z budżetuwojewództwa na polepszenie stanu dróg zostanie przeznaczone blisko2,7 mld zł.

 

125 mln zł na rozbudowę trasy Warszawa ? Węgrów

Droga wojewódzka nr 637 na trasie Warszawa – Węgrówzostanie wreszcie rozbudowana. Prace budowlane o wartości prawie 125 mln złpotrwają do października 2013 roku.

 

Trwa przebudowa DW 637 na trasie Warszawa - Węgrów

W lipcu Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawierozpoczął przebudowę 35 km drogi wojewódzkiej nr 637 relacji Warszawa– Węgrów, na odcinku od Stanisławowa do Węgrowa. Planowanytermin zakończenia inwestycji to październik 2013 r. Droga wojewódzkanr 637 jest bardzo ważnym połączeniem Warszawy ze wschodnią częściąMazowsza.

 

Półmetek na DW 637 Stanisławów-Węgrów

Budowa drogi wojewódzkiej 637 Stanisławów-Węgrówprzekroczyła półmetek. W ciągu roku od rozpoczęcia budowyrealizująca inwestycję Skanska wykonała już większość z prac wartychłącznie ponad 100 mln zł.

 

DW 637: zamknięty most na Liwcu w Węgrowie

Do końca wakacji zostaje wyłączony z ruchu most na rzece Liwiec w Węgrowie wciągu Dw 637. Zamknięcie mostu jest konieczne ze względu na przebudowę drogiwojewódzkiej 637 na odcinku Stanisławów - Węgrów orazremont obiektu.

 

Budowa drogi Stanisławów-Węgrów na finiszu

Dobiega końca budowa drogi wojewódzkiej nr 637 relacji Warszawa –Węgrów na odcinku Stanisławów – Węgrów. Pracedrogowe są już zrealizowane w 96%. Jednym z ostatnich etapów realizacjibędzie przebudowa mostu przez rzekę Liwiec w Węgrowie. Inwestycję realizujefirma Skanska. Wartość kontraktu wynosi ponad 102 mln zł netto. Inwestoremjest Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich.

 

Zamknięty most na Liwcu w Węgrowie

Do końca grudnia 2013 zostaje wyłączony z ruchu most na rzece Liwiec wWęgrowie (woj.mazowieckie). Zamknięcie mostu jest konieczne ze względu naprzebudowę drogi wojewódzkiej 637 na odcinkuStanisławów-Węgrów oraz remont obiektu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019