Wyszukiwałeś:

64

. Znaleziono 469 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 64

Spróbuj też wyszukać: TKI 6JR4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 469 wszystkich):

Wątek na forum: Międzyrzecz: obwodnica z końcem sierpnia

Chyba chodzi o rzekę Obrę, a nie Odrę. Z Międzyrzecza do Odry na granicy jest trochę daleko. ~OttO

 

Wątek na forum: Toyota Crown pierwsza z pięcioma gwiazdkami

Testy nie są analogiczne, offset jest przy 56 (a nie 64), a testy boczne z platformą o masie 950 kg (a nie 1 500 kg). Udowodnili to chińczycy, porownując 2 testy zderzeniowe Hyundaia Accenta w Chinach i USA. ~kłamstwo

 

Producent pianek do siedzeń inwestuje w KSSE

Na terenie katowickiej specjalnej strefy ekonomicznej zainwestuje firma PROSEAT.Kosztem prawie 64 mln zł firma wybuduje zakład do produkcji pianek do siedzeńsamochodowych.

 

Kłopoty z budową polskich dróg

Plan na siedem lat: ponad 64 mld zł z Unii na drogi. Kolejne 20 mld na kolej. -Nie oddamy ani euro - zapewnia Ministerstwo Transportu. Wykonawcy: możezabraknąć robotników i materiałów do budowy.

 

Styczniowa produkcja aut

W styczniu polskie fabryki wyprodukowały ponad 64,4 tys. samochodów.Jest to wynik o 12,7% większy niż w analogicznym miesiącu rok wcześniej.Wzrost jest wynikiem większej produkcji aut osobowych; w przypadkupojazdów dostawczych nastąpił prawie 9-procentowy spadek.

 

64 punkty karne w 20 minut

W ciągu 20 minut 34-letni motocyklista "zarobił" 64 punkty karne.Pirat, poruszający się motocyklem, został zatrzymany przez policjantówz Lęborka na krajowej 6. Mężczyzna uciekał przed funkcjonariuszami 190 km/h.Kierujący najprawdopodobniej utraci prawo jazdy i zapłaci grzywnę.

 

Toyota Urban Cruiser za 64 000 zł

Nowego, miejskiego czterokołowca Toyoty, model Urban Cruiser trudno jeszczeznaleźć w polskich salonach marki, jednak wiadomo już ile trzeba będzie zaniego zapłacić. Ceny nowej Toyoty rozpoczynają się od 64 000 zł.

 

Cargotec zainwestuje 64 mln euro w Stargardzie

Firma Cargotec - światowy lider w zakresie transportu towarów –wybuduje zakład montażu w Stargardzie Szczecińskim. Całkowita wartośćinwestycji wyniesie 64 mln euro. Planowany termin rozpoczęcia produkcji w nowejplacówce fińskiej firmy to drugi kwartał 2010 r. 

 

Policja się zbroi

18 specjalistycznych furgonów, 64 ambulanse RD, 120 samochodów zvideorejestratorami, 368 motocykli otrzymają policjanci w ramach podpisanegoprojektu o doposażenie Policji przez Unię Europejską. Wartość zakupionegosprzętu to ponad 70 milionów złotych i w 85 procentach zostaniesfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

Południowa Obwodnica Warszawy - są pierwsze oferty

GDDKiA otworzyło już oferty w przetargu na budowę pierwszego fragmentuPołudniowej Obwodnicy Warszawy na odcinku od węzła Puławska do węzłaLubelska. Najtańsza wynosi 757,64 mln zł, a najdroższa - 1,24 mld zł przykosztorysie opiewającym na 1,77 mld zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019