Wyszukiwałeś:

645

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 645

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

 

Ford S-MAX: WARTO!

4.5 Kupić warto, ale z mocniejszym silnikiem.

 

Wątek na forum: Subaru: Będą diesle i nowe modele

Boxer-diesel :-O Ciekaw jestem jak będzie sie sprawować. Swoją droga wsadzili by diesla do Forestera lub Outbacka - była by większa konkurencja dla Allroada. ~Piotrek

 

BMW na IAA we Frankfurcie

BMW zaprezentuje na Międzynarodowym Salonie Samochodowym (IAA) we Frankurciedużo nowości. Będzie można podziwiać całkowicie nowe modele, jakrównież pozostałe innowacje techniczne.

 

Powrót serii "6"

Po 14 latach nieobecności BMW zaprezentowało nowy samochód serii 6.

 

Promesa na 9 km

Dwa miliony złotych zł otrzymał powiat wałbrzyski na usuwanie skutkówpowodzi, jaka nawiedziła region w pierwszej połowie sierpnia. Dofinansowanie zMSWiA zostanie przeznaczone na remonty infrastruktury drogowej w powieciewałbrzyskim. Skutki powodzi oszacowano na kwotę blisko 35 milionów złotych.

 

Kia Carens: Czarny koń mini-MPV?

Kwestią bezdyskusyjną pozostaje fakt, że liderami segmentu małych MPV odwielu lat pozostają auta europejskich producentów. Scenic, Zafira czyTouran na stałe wpisały się już w rankingi popularności. Historia potrafijednak płatać figle, a biorąc pod lupę klasę MPV "nieeuropejskim"wyjątkiem już w niedługim czasie może okazać się Kia Carens.

 

Awantura o Wsch. Obwodnicę Warszawy

Którędy przejdzie wschodnia obwodnica Warszawy? GDDKiA opowiada się zaprzebiegiem przez Wesołą z odgięciem w kierunku Sulejówka,wojewódzki inspektorat sanitarny też widzi trasę w Wesołej, ale wwariancie planowanym od 20 lat. Z kolei Ministerstwo Środowiska proponujepoprowadzić trasę przez Halinów. W obu gminach Halinów i Wesołapowstały komitety protestacyjne.

 

DW 645: mosty na Narwi i Pisie będą odnowione

Została podpisana umowa o dofinansowanie przebudowy drogi nr 645 z ProgramuRozwój Polski Wschodniej. Dzięki inwestycji droga na Podlasiu zostanieposzerzona, a mosty na Narwi i Pisie odnowione.

 

Mercedes-AMG G63 - zastrzyk mocy od G-Power

Jeżeli moc 571 KM generowana przez silnik 5,5 l V8 twin turbo okaże się zbytniska, klient może skorzystać z oferty firmy tuningowej G-Power. Dziękimodyfikacjom silnik Mercedesa-AMG G63 ma aż 645 KM!

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018