Wyszukiwałeś:

649

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 649

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

 

Honda Civic: Hondzinka :P

5 Twardy zawodnik świetne autko użytecznepraktycznie w każdych warunkach. Zima jest mi nie groźna chodz mam sportowezawieszenie ostanią zimę spisała się świetnie zawsze odpala i chodzi jak talala. Uwielbiam gdy silnik wyje z zachwytu gdy się go prze...

 

Skoda najlepsza w Polsce

Znamy już podsumowanie wyników sprzedaży nowych samochodów w 2005 roku.Zgodnie z prognozami z ostatnich miesięcy numerem jeden na polskim rynkuzostała Skoda.

 

Lexus LS 460 Światowym Samochodem Roku 2007

Nowojorskie targi już po raz trzeci są miejscem przyznania nagrody nanajlepszy samochód roku na całym globie. Tym razem tytuł World Car of theYear 2007 zdobył Lexus LS 460.

 

Nowy X-Trail już w lipcu

Już w lipcu na polskim rynku zadebiutuje nowy Nissan X-Trail, którego premieramiała miejsce podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Genewie. Cenynowej generacji tego auta będą zaczynać się od 97.900 zł.

 

Fala używanych nie słabnie

Nie sprawdzają się różne prognozy jakoby rynek aut używanych w naszymkraju powoli się nasycił i do kraju będzie napływać coraz mniej aut zzagranicy. Tylko w sierpniu sprowadziliśmy ponad 90 tys. używanychsamochodów.

 

Krok w stronę obwodnicy Chełmży

31 maja w Chełmży (woj. kujawsko-pomorskie)odbędą się konsultacje w sprawieobwodnicy. Projektanci na zlecenie Zarządu Dróg Wojewódzkich wBydgoszczy starają się przygotować najlepszy przebieg nowej trasy.

 

A1 mobilizuje do inwestycji na drogach wojewódzkich

Dzięki inwestycji - budowa autostrady A1 Grudziądz - Toruń - przebudowanychzostało także kilka fragmentów dróg wojewódzkich wkujawsko-pomorskim.  Po  opracowaniu projektu  powinny ruszyćteż prace na DW nr 548 łączącej się z węzłem autostradowym w Lisewie.

 

Uwaga - objazdy DW 551 w kujawsko-pomorskim

Rozpoczęła się przebudowa fragmentu DW nr 551, która przebiega poosuwisku w Węgorzynie. Kierowcy od 3 września do końca października musząkorzystać z objazdu przez DW nr 649 i DW nr 554 (przez Kiełbasin i Orzechowo).

 

Wątek na forum: 'S 11 na 2011'

Powodzenia Panowie!! Nawet jak by było w 2013!! Tylko nie ulegajcie temu głupiemu trendowi, ze najpierw jednopasmowe gówno, a za 40 lat druga nitka, tak jak to jest np. w kujawsko- pomrskim vide S10 koło Torunia i S5 w Szubinie ~osskaa

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019